Objavljeno: 16.4.2018.

Predstavnici Birkim škola u posjeti općini Vitez

U petak su općinu Vitez posjetili predstavnici, nastavnici i učenici iz Birikim škole iz Turske, grupa od 15 učenika, nastavnika i predstavnika Birikim škola.
Posjeta je upriličena na dan obilježavanja Dana škole i uzvratnog je karaktera bratskoj školi OŠ “Dubravica”Vitez-Preočica. Godinu dana ranije, 27. travnja predstavnici, nastavnici i učenici iz OŠ „Dubravica“ Vitez-Preočica bili su u posjeti Birikim školama u Turskoj.
Nakon proslave Dana škole u zgradi općine Vitez goste iz Turske primili su i pozdravili općinski načelnik Tomislav Bošnjak Matić i predsjednik Općinskog vijeća Hidajet Sivro.
U ugodnom druženju gosti su izrazili zadovoljstvo brigom domaćina i prijemom predstavnika Općine, a na kraju susreta razmijenili su i prigodne poklone za uspomenu, te izrazili želju za ponovnim dolaskom u naš grad i srdačno pozvali načelnika i predsjednika Općinskog vijeća da im dođu u posjet.
 
 

SLUŽBA ZA DRUŠTVENE DJELATNOSTI