Objavljeno: 16.4.2018.

Predstavnici Birkim škola u posjeti općini Vitez

U petak su općinu Vitez posjetili predstavnici, nastavnici i učenici iz Birikim škole iz Turske, grupa od 15 učenika, nastavnika i predstavnika Birikim škola.
Posjeta je upriličena na dan obilježavanja Dana škole i uzvratnog je karaktera bratskoj školi OŠ “Dubravica”Vitez-Preočica. Godinu dana ranije, 27. travnja predstavnici, nastavnici i učenici iz OŠ „Dubravica“ Vitez-Preočica bili su u posjeti Birikim školama u Turskoj.
Nakon proslave Dana škole u zgradi općine Vitez goste iz Turske primili su i pozdravili općinski načelnik Tomislav Bošnjak Matić i predsjednik Općinskog vijeća Hidajet Sivro.
U ugodnom druženju gosti su izrazili zadovoljstvo brigom domaćina i prijemom predstavnika Općine, a na kraju susreta razmijenili su i prigodne poklone za uspomenu, te izrazili želju za ponovnim dolaskom u naš grad i srdačno pozvali načelnika i predsjednika Općinskog vijeća da im dođu u posjet.
 
 

SLUŽBA ZA DRUŠTVENE DJELATNOSTI
 
 

Ostale vijesti

11.7.2019.   Zapisnik sa drugog sastanka Foruma za građanske inicijative u Vitezu

11.7.2019.   Zapisnik sa prvog sastanka Foruma za građanske inicijative u Vitezu

11.7.2019.   Rang lista rezultata po javnom pozivu za organizacije civilnog društva u sklopu ReLOaD projekta za Općinu Vitez

10.7.2019.   Poziv za 18. sjednicu Općinskog vijeća Vitez

3.7.2019.   Rezultati procesa izbora predstavnika organizacija civilnog društva sa područja općine Vitez za učešće u evaluacionoj komisiji u Općini Vitezu (ReLOaD)

1.7.2019.   Informacija o završetku projekta „Ekonomsko osnaživanje socijalno i materijalno ugroženih osoba kroz proizvodnju u plastenicima“ za 2019 godinu

1.7.2019.   Saopštenje o izvođenju radova na rekonstrukciji raskrsnice na ulazu u Vitez

21.6.2019.   Poziv članovima organizacija civilnog društva za prijave za učešće u Povjerenstvu za evaluaciju u općini Vitez

21.6.2019.   Izvještaj o održanom III mentorskom sastanku u okviru Javnog poziva za predaju projektnih prijedloga u sklopu projekta Regionalni program lokalne demokratije na Zapadnom Balkanu (ReLOaD) u općini Vitez

21.6.2019.   Izvještaj o održanom II mentorskom sastanku u okviru Javnog poziva za predaju projektnih prijedloga u sklopu projekta Regionalni program lokalne demokratije na Zapadnom Balkanu (ReLOaD) u općini Vitez

10.6.2019.   Izvještaj o održanom mentorskom sastanku u okviru javnog poziva za predaju projektnih prijedloga u sklopu projekta Regionalni program lokalne demokratije na Zapadnom Balkanu (ReLOaD) u općini Vitez

7.6.2019.   Obavijest o rezultatima Javnog poziva koji je općina Vitez raspisala za NVO sektor u 2019.g.

7.6.2019.   POZIV za 17. sjednicu Općinskog vijeća Vitez

7.6.2019.   JAVNI POZIV za učešće u Programu pomoći u obavljanju pripravničkog staža

3.6.2019.   Čestitka povodom Bajrama