Objavljeno: 14.5.2018.

Koncert vojnih orkestara Oružanih snaga BiH i Republike Austrije u Vitezu

Zajednički koncert na Gradskom trgu u Vitezu 11. 5. 2018. godine održali su vojni orkestri Ministarstva obrane Republike Austrije i Oružanih snaga BiH. Koncert je održan pod pokroviteljstvom ministrice obrane Bosne i Hercegovine Marine Pendeš.
 
Pored predstavnika Ministarstva obrane i Oružanih snaga BiH, koncertu su prisustvovali brigadni general Tomo Kolenda, predsjednik Federacije Bosne i Hercegovine Marinko Čavara, načelnik općine Vitez Tomislav Bošnjak-Matić, vojni ataše Republike Austrije brigadir Michael Pesendorfer, kao i nekoliko stotina građana općine Vitez.
 
Vojnim orkestrima ravnali su pukovnik Tomislav Sušac i pukovnik Dietmar Pranter.
 
Svečani koncert organiziran je prema Planu bilateralno-vojne suradnje između Ministarstva obbrane BiH i Ministarstva odbrane Republike Austrije, što je dokaz dosadašnje dobre saradnje između dvije prijateljske zemlje.


Ostale vijesti

11.7.2019.   Zapisnik sa drugog sastanka Foruma za građanske inicijative u Vitezu

11.7.2019.   Zapisnik sa prvog sastanka Foruma za građanske inicijative u Vitezu

11.7.2019.   Rang lista rezultata po javnom pozivu za organizacije civilnog društva u sklopu ReLOaD projekta za Općinu Vitez

10.7.2019.   Poziv za 18. sjednicu Općinskog vijeća Vitez

3.7.2019.   Rezultati procesa izbora predstavnika organizacija civilnog društva sa područja općine Vitez za učešće u evaluacionoj komisiji u Općini Vitezu (ReLOaD)

1.7.2019.   Informacija o završetku projekta „Ekonomsko osnaživanje socijalno i materijalno ugroženih osoba kroz proizvodnju u plastenicima“ za 2019 godinu

1.7.2019.   Saopštenje o izvođenju radova na rekonstrukciji raskrsnice na ulazu u Vitez

21.6.2019.   Poziv članovima organizacija civilnog društva za prijave za učešće u Povjerenstvu za evaluaciju u općini Vitez

21.6.2019.   Izvještaj o održanom III mentorskom sastanku u okviru Javnog poziva za predaju projektnih prijedloga u sklopu projekta Regionalni program lokalne demokratije na Zapadnom Balkanu (ReLOaD) u općini Vitez

21.6.2019.   Izvještaj o održanom II mentorskom sastanku u okviru Javnog poziva za predaju projektnih prijedloga u sklopu projekta Regionalni program lokalne demokratije na Zapadnom Balkanu (ReLOaD) u općini Vitez

10.6.2019.   Izvještaj o održanom mentorskom sastanku u okviru javnog poziva za predaju projektnih prijedloga u sklopu projekta Regionalni program lokalne demokratije na Zapadnom Balkanu (ReLOaD) u općini Vitez

7.6.2019.   Obavijest o rezultatima Javnog poziva koji je općina Vitez raspisala za NVO sektor u 2019.g.

7.6.2019.   POZIV za 17. sjednicu Općinskog vijeća Vitez

7.6.2019.   JAVNI POZIV za učešće u Programu pomoći u obavljanju pripravničkog staža

3.6.2019.   Čestitka povodom Bajrama