Objavljeno: 28.5.2018.

KOMISIJA ZA IZRADU ELABORATA O IZDVAJANJU ZEMLJIŠTA

Broj: 04-1-26-1-3195/17-2
Datum: 28.05.2018.godine

Na osnovu Zakona o šumama Srednjobosanskog kantona („službene novine Srednjobosanskog kantona broj 14/02 70/06) i Rješenja Načelnika općine Vitez o imenovanju Komisije za izradu Elaborata o izdvajanju dijela šumskog zemljišta iz šumsko privrednog područja u korist općine Vitez, a za uređenje turističkih i sportsko rekreacionih sadržaja na izletištu Zabrđe broj 01-1-26-1-3195/16-3 od 21.02.2018 godine,  imenovana komisija upućuje svim zainteresovanim institucijama, udruženjima, službama i građanima :

POZIV NA USMENU JAVNU RASPRAVU

o Nacrtu Elaborata o izdvajanju dijela šuma i šumskog zemljišta radi uređenja i izgradnje turističkog i sportsko-rekreacionog centra „Zabrđe“ u općini Vitez

Usmena javna rasprava će se održati dana 01.06.2018. godine (petak) u 11:00 sati u zgradi jedinice lokalne samouprave općine Vitez, Stjepana Radića broj 1, u sali Općinskog vijeća Vitez.

Na javnoj raspravi će biti izvršena prezentacija Nacrta Elaborata i predloženih turističkih i sportsko-rekreacionih sadržaja.

Prilog:

Nacrt Elaborata o izdvajanju šuma i šumskog zemljišta
Kopija katastarskog plana put Kruščica-Zabrđe
Kopija katastarskog plana Zabrđe