Objavljeno: 5.6.2018.

Likovna kolonija Djeca za djecu za Udrugu Betanija

U Vitezu je u ponedjeljak u holu Osnovne škole Vitez otvorena humanitarna izložba radova učenika trećih, četvrtih i petih razreda Osnovne škole Vitez koji su nastali u Likovnoj koloniji Djeca za djecu.

 

Sudjelovanjem na ovoj likovnoj koloniji učenici su imali prigodu tijekom dva dana upoznati umjetnike i pratiti njihov rad prilikom stvaranja umjetničkog djela. Svoj doprinos su dali slikari Ivan Batarilo, Toni Zlojo.

 

Sinoć otvorena izložba radova imala je humanitarni karakter. Sav prihod ostvaren prodajom djela nastalih na likovnoj koloniji Djeca za djecu, darovan je Udruzi za djecu s posebnim potrebama Betanija.

 

Ravnateljica Osnovne škole Vitez, Slavica Šerbetić ovom je prigodom uručila zahvalnice svim sudionicima likovne kolonije koji su svojim doprinosom omogućili održavanje ove izložbe i pomogli rad Udruge Betanija.