Objavljeno: 11.6.2018.

Festival plesa u Vitezu

Građani  Viteza i brojni posjetitelji mogli su ovaj vikend ,točnije subotu 9.6. 2018.,u Gradskoj sportskoj dvorani uživati u plesnim koracima i akrobacijama brojnih plesnih klubova i skupina koje su došle iz raznih krajeva BiH i šire na 5.po redu Međunarodni plesni festival modernog plesa''LDF Dance Fest 2018''.
Spoj mladosti,plesa i ritma napunio je dvoranu pozitivnom energijom,usprkos visokim temperaturama.
U prvom dijelu dana nastupile su plesne skupine u natjecanju u  modernim plesovima a drugi dio dana bio je rezerviran za  državno prvenstvo BiH u raznim plesnim stilovima.
 
Svim gostima u Vitezu ponuđeni su i drugi brojni sadržaji a za sve je zaslužan plesno Sportski klub LDF''Vitez'' kao organizator na čelu sa Dejanom Brkićem.
Općina Vitez kao jedan od sponzora ovog festivala plesa će i u buduće podržavati ovaj klub i ovakve manifestacije,naglasila je pomoćnica načelnika Marija Grabovac koja je sve nazočne pozdravila u ime općine Vitez.
Služžba za društvene djelatnosti