Objavljeno: 12.6.2018.

Općina Vitez uručila nagrade učenicima generacije osnovnih i srednjih škola u Vitezu

U velikoj sali Općine Vitez danas su učenicima generacije osnovnih i srednjih škola općine Vitez dodijeljene nagrade za postignuti uspjeh.

Pomoćnica općinskog načelnika, Marija Grabovac u svom je razgovoru s učenicima istaknula da među njima sjede budući stručnjaci, uspješni političari i političarke koji će jednoga dana sjediti među vijećnicima Općine Vitez i boriti se da ova općina bude uspješnija.

Predsjedatelj Općinskog vijeća Vijeća Vitez Hidajet Sivro u svom je obraćanju kazao kako se nada da će svaki učenik generacije nastaviti dalje i da će doprinijeti prvenstveno svojim roditeljima, a onda i široj društvenoj zajednici.

Načelnik Općine Vitez Tomislav Bošnjak Matić poručio je učenicima da je ono što su oni prepoznali kao ideju svog obrazovanja, prepoznala je i društvena zajednica i Općina Vitez.

- Želim vam svaki uspjeh u daljnjem školovanju. Osnovcima želim da se za četiri godine nađu opet ovdje s načelnikom općine, a srednjoškolcima želim da završe fakultete i nastave živjeti od svog rada.

Općina Vitez sve je učenike generacije osnovnih i srednjih škola nagradila novčanim nagradama i prigodnim poklonom.

Učenici generacije 2017/2018:

Osnovna škola Vitez