Objavljeno: 12.6.2018.

Vitežanka Ana Petrović sjajnim maturalnim koncertom oduševila publiku

Vitežanka Ana Petrović, učenica Srednje glazbene škole ''Jakov Gotovac'' Novi Travnik, oduševila je sinoć sve nazočne svojim završnim naturalnim koncertom.

Njezina profesorica, ujedno i ravnateljica škole gđa. Ivanka Vrhovac na samom je početku istaknula da je Ana jedna od najboljih i najvrijednijih učenica, a isto tako jedna od rijetkih u povijesti škole koja je u svome četverogodišnjem periodu školovanja imala najviše nastupa.

Sinoć joj je bio 60-ti.

Gosti na koncertu su joj bili Vitežani Joško Grebenar na saksofonu i Marko Plavčić na harmonici.

Na federalnim natjecanjima Ana Petrović četiri je puta osvajala prvo mjesto, a dobitnica je i jedne specijalne nagrade.

Svojim nastupom uljepšala je brojna događanja i kulturne manifestacije u općini Vitez i šire.

Čestitke mladoj i uspješnoj glazbenici Ani Petrović i mnogo sreće u njenom daljnjem školovanju.