Objavljeno: 15.6.2018.

Održana priredba Dječjeg vrtića Vitez

Dječji vrtić Vitez sinoć je u Hrvatskom domu u Vitezu održao priredbu svih grupa koje pohađaju ovaj vrtić.


 

Skupine svih uzrasta svojim su plesom i pjesmom oduševili roditelje, bake i djedove, kao i sve druge goste. Uz poneku suzicu i tremu, program je bio pun radosti i veselja, a mališani su svojim izvedbama pokazali talente i sjajne nastupe pred publikom.


 

Uz pjesmu, igru i ples, recitacije i igrokaze mališani su pokazali što su s odgojiteljicama učili i vježbali tijekom godine. Dio programa bile su i izvedbe na engleskom jeziku koje su djeca pripremila sa svojim nastavnicima u okviru programa ranog učenja engleskog jezika u vtiću.


 

Tijekom priredbe malim maturantima, polaznicima predškolske grupe, dodijeljene su diplome, a djelatnice i ravnateljica Dječjeg vrtića Vitez Ljiljana Kovač ovim su putem uputili čestitku svoj djeci i roditeljima, te im poželjeli sreću u školi.