Objavljeno: 5.7.2018.

U Vitezu održan 5. Međunarodni košarkaški turnir „Plandovo 2018“

Ovog je vikenda u Vitezu održan je 5. Međunarodni košarkaški turnir „Plandovo 2018“ čiji je organizator Škola košarke „Prvi koš“ Vitez.

Turnir je organiziran za dječake koji su rođeni 2004. godine i mlađe.

Gosti turnira ove su godine bile ekipe iz Podgorice, Mostara, Konjica, Sarajeva, Šibenika.

Prvi dan turnira košarkaši su igrali utakmice na otvorenom u Plandovu, dok je drugi dan turnira igran na otvorenom i u Gradskoj sportskoj dvorani u Vitezu.

U finalu su se našle ekipe KK „Dražen Petrović“ iz Šibenika i domaćin ŠK „Prvi koš“ iz Viteza.

Ekipa iz Šibenika bila je ubjedljivo bolja od Vitežana, ostvairili su pobjedu od 79:39.
Dok je u utakmici za 3. mjesto pobjedu slavila ekipa KK „Salavija“ iz Podgorice protiv ŠK „Gen“ iz Sarajeva rezultatom 55:39.

Igor Bošnjak , trener ŠK „Prvi koš“ Vitez ovom prilikom kazao je kako sa ovog turnira lijepe uspomene nose učesnici kao i organizatori ovog turnira.

Zoran Huljev, trener KK „Dražen Petrović“ iz Šibenika kaže kako je ovo bio dobar turnir. „Već godinama igramo ovaj turnir. Ovdje imamo dobro druženje i gostoprimstvo, sretan sam što smo utakmice igrali vani jer je ugođaj bio dobar.”

Općina Vitez tradicionalno podržava održavanje Međunarodnog košarkaškog turnira „Plandovo”.

11.7.2019.   Zapisnik sa drugog sastanka Foruma za građanske inicijative u Vitezu

11.7.2019.   Zapisnik sa prvog sastanka Foruma za građanske inicijative u Vitezu

11.7.2019.   Rang lista rezultata po javnom pozivu za organizacije civilnog društva u sklopu ReLOaD projekta za Općinu Vitez

10.7.2019.   Poziv za 18. sjednicu Općinskog vijeća Vitez

3.7.2019.   Rezultati procesa izbora predstavnika organizacija civilnog društva sa područja općine Vitez za učešće u evaluacionoj komisiji u Općini Vitezu (ReLOaD)

1.7.2019.   Informacija o završetku projekta „Ekonomsko osnaživanje socijalno i materijalno ugroženih osoba kroz proizvodnju u plastenicima“ za 2019 godinu

1.7.2019.   Saopštenje o izvođenju radova na rekonstrukciji raskrsnice na ulazu u Vitez

21.6.2019.   Poziv članovima organizacija civilnog društva za prijave za učešće u Povjerenstvu za evaluaciju u općini Vitez

21.6.2019.   Izvještaj o održanom III mentorskom sastanku u okviru Javnog poziva za predaju projektnih prijedloga u sklopu projekta Regionalni program lokalne demokratije na Zapadnom Balkanu (ReLOaD) u općini Vitez

21.6.2019.   Izvještaj o održanom II mentorskom sastanku u okviru Javnog poziva za predaju projektnih prijedloga u sklopu projekta Regionalni program lokalne demokratije na Zapadnom Balkanu (ReLOaD) u općini Vitez

10.6.2019.   Izvještaj o održanom mentorskom sastanku u okviru javnog poziva za predaju projektnih prijedloga u sklopu projekta Regionalni program lokalne demokratije na Zapadnom Balkanu (ReLOaD) u općini Vitez

7.6.2019.   Obavijest o rezultatima Javnog poziva koji je općina Vitez raspisala za NVO sektor u 2019.g.

7.6.2019.   POZIV za 17. sjednicu Općinskog vijeća Vitez

7.6.2019.   JAVNI POZIV za učešće u Programu pomoći u obavljanju pripravničkog staža

3.6.2019.   Čestitka povodom Bajrama