Objavljeno: 9.7.2018.

U Vitezu održana 8. Smotra folklora Nadiočka folklorna večer

Uz mnogo pjesme i plesa u Vitezu je u subotu održana 8. Smotra folklora Nadiočka folklorna večer na kojoj su, pod pokroviteljstvom Općine Vitez, nastupili KUD-ovi iz Žepča, Vionice, Čapljine, Kupresa i Metkovića, te viteški KUD Topala i pjevačka skupina Krčevljani.

Nakon svečanog mimohoda svih sudionika ove smotre, Nadiočku folklornu večer otvorio je predsjednik KUD Topala, Josip Jukić koji je poželio bobrodošlicu svim gostima, a sve nazočne je pozdravila i uputila riječi dobrodošlice zastupnica u Parlamentu Federacije Bosne i Hercegovine, Slavica Josipović.

KUD Topala, organizacijom 8. po redu Nadiočke folklorne večeri, i ove je godine pokazalo da tradiciju i kulturu u Središnjoj Bosni od zaborava čuvamo zajedničkim trudom.

Ostale vijesti

11.7.2019.   Zapisnik sa drugog sastanka Foruma za građanske inicijative u Vitezu

11.7.2019.   Zapisnik sa prvog sastanka Foruma za građanske inicijative u Vitezu

11.7.2019.   Rang lista rezultata po javnom pozivu za organizacije civilnog društva u sklopu ReLOaD projekta za Općinu Vitez

10.7.2019.   Poziv za 18. sjednicu Općinskog vijeća Vitez

3.7.2019.   Rezultati procesa izbora predstavnika organizacija civilnog društva sa područja općine Vitez za učešće u evaluacionoj komisiji u Općini Vitezu (ReLOaD)

1.7.2019.   Informacija o završetku projekta „Ekonomsko osnaživanje socijalno i materijalno ugroženih osoba kroz proizvodnju u plastenicima“ za 2019 godinu

1.7.2019.   Saopštenje o izvođenju radova na rekonstrukciji raskrsnice na ulazu u Vitez

21.6.2019.   Poziv članovima organizacija civilnog društva za prijave za učešće u Povjerenstvu za evaluaciju u općini Vitez

21.6.2019.   Izvještaj o održanom III mentorskom sastanku u okviru Javnog poziva za predaju projektnih prijedloga u sklopu projekta Regionalni program lokalne demokratije na Zapadnom Balkanu (ReLOaD) u općini Vitez

21.6.2019.   Izvještaj o održanom II mentorskom sastanku u okviru Javnog poziva za predaju projektnih prijedloga u sklopu projekta Regionalni program lokalne demokratije na Zapadnom Balkanu (ReLOaD) u općini Vitez

10.6.2019.   Izvještaj o održanom mentorskom sastanku u okviru javnog poziva za predaju projektnih prijedloga u sklopu projekta Regionalni program lokalne demokratije na Zapadnom Balkanu (ReLOaD) u općini Vitez

7.6.2019.   Obavijest o rezultatima Javnog poziva koji je općina Vitez raspisala za NVO sektor u 2019.g.

7.6.2019.   POZIV za 17. sjednicu Općinskog vijeća Vitez

7.6.2019.   JAVNI POZIV za učešće u Programu pomoći u obavljanju pripravničkog staža

3.6.2019.   Čestitka povodom Bajrama