Objavljeno: 19.7.2018.

Održan sastanak s predstavnicima Košarkaškog kluba Vitez

Načelnik općine Vitez Tomislav Bošnjak-Matić razgovarao je danas s predstavnicima Košarkaškog kluba Vitez, Sanjinom Zirdumom i Bojanom Kovačem.

 

Zirdum i Kovač su upoznali Načelnika s trenutnim stanjem u Košarkaškom klubu Vitez, o planiranim aktivnostima za naredni period, te o planovima za uključivanje ekipa iz Viteza u Košarkašku ligu SBK/KSB koja predstavlja jednu od najmasovnijih košarkaških liga u Bosni i Hercegovini.

 

Načelnik općine Vitez Tomislav Bošnjak-Matić kazao je tijekom sastanka da Općina Vitez nastoji podržati sve sportske klubove u Vitezu, a posebno one koji okupljaju djecu i mladež. Na ovaj način sportski klubovi postaju generatori zdravog razvoja i pozitivnog usmjeravanja mladih. Pored ovog, naglašeno je da su u općini Vitez najuspješniji oni klubovi koji rade transparentno jer je njihov rad prepoznat kako od Općine, tako i od institucija sa viših razina vlasti.