Objavljeno: 6.9.2018.

Završetak radova utopljavanja zgrade Osnovne škole Bila

Ovaj tjedan završava se realizacija projekta utopljavanja zgrade Osnovne škole Bila, općina Vitez.

Načelnik općine Vitez Tomislav Bošnjak-Matić s ravateljem škole Vinkom Bošnjakom obišao je radove.

Na zgradi Osnovne škole Bila izvršena je termoizolacija vanjskih zidova-postavljanje toplotne fasade, djelimična zamjena dotrajale unutarnje stolarije, te sanacija dijela krovišta.

Projekat čija vrijednost iznosi 30.424,68 KM realiziran je uz pomoć Ureda za suradnju u oblasti obrane pri Veleposlanstvu SAD-a u Bosni i Hercegovini i Općine Vitez.

Izvođenje radova izrade termofasade na Osnovnoj školi Bila vrši poduzeće SIGMA-SK doo Zenica.

Realizirani radovi poboljšat će uvjete za boravak djece u zgradi škole, rješiti problem efikasnijeg zagrijavanja, te smanjiti potrošnju energije.