Objavljeno: 7.9.2018.

Viva festival dokumentarnog i kratkog filma i u Vitezu

Poklonici dokumentarnog filma će i ove godine u Vitezu moći pogledati filmove sa Viva film festivala.

Viva film festival je istovremeno i domaći i međunarodni takmičarski filmski festival umjetničkih ostvarenja u oblasti dokumentarnog filma.

Ovo je projekt uspješno realiziran u 20 gradova širom Bosne i Hercegovine i rezultirao je brojnim filmovima u kojima su mladi imali uloge glumaca i režisera, a čija djela ćemo moći pogledati u završnici Viva film festivala.

Projekcije filmova u Vitezu počinju 12. 09. 2018. godine i trajat će do 15. 09. 2018. godine od 11:00 - 14:00 sati u prostorijama Gradske galerije u Vitezu.

Pozivamo sve zainteresirane građane Viteza da prate dokumentarne filmove Viva film festivala.

Služba za društvene djelatnosti