Objavljeno: 10.9.2018.

Danas prvi dan škole u Osnovnoj školi Bila

Danas je za đake Osnovne škole Bila počela školska godina. Među njima su i tri odjela prvašića koji su danas započeli svoje obrazovanje.

U amfiteatru škole za njih održana priredba dobrodošlice u kojoj su učenici starijih razreda plesom i pjesmom nastojali razbiti strah prvašića od novog i nepoznatog.

Ravnatelj škole Vinko Bošnjak u svom je pozdravnom govoru istaknuo da mu je izuzetno drago što se ove godine u prvi razred Osnovne škole Bila upisalo 50 učenika, što je 14 učenika više u odnosu na prošlu godinu.

Načelnik općine Vitez pozdravio je prvašiće i njihove roditelje, te poručio da će se zajednica, a prije svega općina Vitez potruditi da osigura uvjete za što uspješnije obrazovanje.

Služba za društvene djelatnosti općine Vitez, na čelu s pomoćnicom načelnika općine Marijom Grabovac, i ove je godine osigurala slatkiše za svakog prvašića.

10.6.2019.   Izvještaj o održanom mentorskom sastanku u okviru javnog poziva za predaju projektnih prijedloga u sklopu projekta Regionalni program lokalne demokratije na Zapadnom Balkanu (ReLOaD) u općini Vitez

7.6.2019.   Obavijest o rezultatima Javnog poziva koji je općina Vitez raspisala za NVO sektor u 2019.g.

7.6.2019.   POZIV za 17. sjednicu Općinskog vijeća Vitez

7.6.2019.   JAVNI POZIV za učešće u Programu pomoći u obavljanju pripravničkog staža

3.6.2019.   Čestitka povodom Bajrama

29.5.2019.   USPJEŠNO ZAVRŠEN PROJEKAT ''RASTIMO ZAJEDNO UZ KOŠARKU-ŠKOLOM KOŠARKE ZA ZDRAVO DJETINJSTVO''