Objavljeno: 11.9.2018.

Predstavnici Rukometne akademije Vitez razgovarali s načelnikom općine Vitez Tomislavom Bošnjakom-Matićem

Predstavnici Rukometne akademije Vitez razgovarali su s načelnikom općine Vitez Tomislavom Bošnjakom-Matićem i pomoćnicom načelnika Marijom Grabovac.

 
Voditelji akademije Nikola Ćato, Bojan Štrbac i Vlado Štrbac upoznali su Načelnika s trenutnim stanjem i načinom rada Rukometne akademije Vitez, o planiranim aktivnostima za naredni period. Istaknuli su da su nabavili svu opremu i rekvizite potrebne za rad, te im je sada neophodna pomoć u poboljšanju uvjeta rada.
 
“Imamo reprezentativan kadar. Potrebno nam je pomoći da bi se s talentiranom djecom lakše radilo. Rukometna akademija Vitez jedan je od rijetkih sportskih klubova koji u svom članstvu ima djecu iz susjednih općina, Busovače i Novog Travnika. Akademija za svako dijete koje putuje na treninge subvencionira troškove prijevoza.” kazao je Ćato.
 
Načelnik općine Vitez Tomislav Bošnjak-Matić kazao je tijekom sastanka da će u budućnosti raspodjela sredstava sportskim klubovima biti realizirana prema rezultatima klubova, te da će i termini u Gradskoj dvorani, koje financira Općina Vitez, biti dodijeljeni prema broju djece svakog pojedinog kluba.
 

Ostale vijesti

10.6.2019.   Izvještaj o održanom mentorskom sastanku u okviru javnog poziva za predaju projektnih prijedloga u sklopu projekta Regionalni program lokalne demokratije na Zapadnom Balkanu (ReLOaD) u općini Vitez

7.6.2019.   Obavijest o rezultatima Javnog poziva koji je općina Vitez raspisala za NVO sektor u 2019.g.

7.6.2019.   POZIV za 17. sjednicu Općinskog vijeća Vitez

7.6.2019.   JAVNI POZIV za učešće u Programu pomoći u obavljanju pripravničkog staža

3.6.2019.   Čestitka povodom Bajrama

29.5.2019.   USPJEŠNO ZAVRŠEN PROJEKAT ''RASTIMO ZAJEDNO UZ KOŠARKU-ŠKOLOM KOŠARKE ZA ZDRAVO DJETINJSTVO''

24.5.2019.   POZIV NA PRIJAVU U RAD FORUMA

24.5.2019.   INFORMACIJA o implementaciji projekta „IZGRADNJA PUTNE INFRASTRUKTURE U PODUZETNIČKOJ ZONI PC 96-II“

22.5.2019.   Poziv organizacijama civilnog društva za učešće na Informativnom sastanku - Otvorenom danu i prvoj mentorskoj sesiji koji organiziraju ReLOaD projekat i Općina Vitez

17.5.2019.   Potpisani ugovori o stipendiranju

17.5.2019.   Javni pozivi Federalnog ministarstva energije, rudarstva i industrije

17.5.2019.   Poziv organizacijama civilnog društva za učešće na treningu „Upravljanje projektnim ciklusom“ koji organiziraju ReLOaD projekat i Općina Vitez

29.5.2019.   JAVNI POZIV ORGANIZACIJAMA CIVILNOG DRUŠTVA/NEVLADINIM ORGANIZACIJAMA ZA PREDAJU PRIJEDLOGA PROJEKATA

13.5.2019.   J A V N I O G L A S za prodaju neizgrađenog građevnog zemljišta u vlasništvu općine Vitez

13.5.2019.   Obavijest za poljoprivredne proizvođače