Objavljeno: 12.10.2018.

Otvoreno igralište Rafa Žirafa u Dječjem vrtiću Vitez

Dječje igralište Rafa Žirafa, opremljeno donacijom Raiffeisen banke i Western Uniona, otvoreno je danas u Dječjem vrtiću Vitez u Vitezu.

Za predstavnike Raiffeisen banke upriličena je mala predstava zahvale za odlično igralište koje povodom Svjetskog dana štednje Banka daruje vrtićima širom Bosne i Hercegovine.

U veseloj pjesmi i plesu polaznika Dječjeg vrtića Vitez uživali su članica uprave Raiffeisen banke, Mirha Hasanbegović i Predstavnik marketinga Banke, Haris Čengić.

Ravnateljica Javne ustanove Dječji vrtić Vitez Ljiljana Kovač izrazila je zahvalnost Raiffeisen banci i Western Unionu na donaciji.

"Ovo je izuzetno vrijedna donacija za naš vrtić. Zahvaljujemo se na ovom vrijednom daru i obećavamo da ćemo svoje novo igralište čuvati.", rekla Kovač.

Darovano igralište Rafa Žirafa kreirano je u suradnji s dvječjim vrtićem Vitez, a svi sadržaji novoizgrađenog igrališta najvišeg su standarda i sigurnosti.