Objavljeno: 24.10.2018.

Prijavite se za poljoprivredne poticaje

Služba za poduzetništvo i lokalni razvoj općine Vitez obavještava sve poljoprivredne proizvođače koji su upisani u Registar poljoprivrednih gazdinstava i Registar klijenata, a zainteresirani su za novčane potpore u poljoprivredi, dužni su do 15. 11. 2018. godine prijaviti plan proizvodnje za 2019. godinu ukoliko planiraju u toj godini podnositi zahtjeve za isplatu novčanih potpora.

Sukladno čl. 6. stavak 1. Pravilnika o načinu i uvjetima ostvarenja novčane potpore po modelu potpora proizvodnje („Službene novine F BiH“, broj: 42/10), propisano je da klijent prijavljuje plan proizvodnje za narednu godinu najkasnije do 15. 11. tekuće godine.

Obrazac Prijave plana proizvodnje (PPP) možete preuzeti OVDJE, te u općinskoj Službi za poduzetništvo i lokalni razvoj, soba br. 213.

Klijent koji ne izvrši prijavu planirane proizvodnje u propisanom roku neće moći ostvariti pravo na novčani poticaj u narednoj godini.