Objavljeno: 6.11.2018.

Svaki organ uprave je bolji što je veća povratna informacija od svih građana

Danas je u maloj sali Općine Vitez održan sastanak o unapređenju komunikacije između jedinica lokalne samouprave i organizacija civilnog društva. Organizator sastanka je Savez općina i gradova Federacije Bosne i Hercegovine.

 

Na sastanku su sudjelovali predstavnici općine Vitez i organizacija civilnog društva s područja općine. Cilj sastanka je kroz razgovor s predstavnicima organizacija civilnog društva u partnerskim općinama projekta ReLOaD, osigurati kvalitetne povratne informacije o mogućnostima korištenja informacijsko-komunikacijskih tehnologija u svrhu poboljšanja suradnje i što bržeg dobijanja informacija.

 

Svi predstavnici organizacija civilnog društva su kazali kako su zadovoljni komunikacijom s Općinom Vitez i svim općinskim službama, ali da ima prostora da se suradnja i komunikacija dodatno unaprijede. Složili su se I da je potreban dodatni angažman svih građana u traženju informacija.

 

Predstavnica Općine Vitez, Katica Iličić naglasila je kako upoznavanje i suradnja između samih udruga koje djeluju u općini Vitez postoji jer se upoznaju na radionicama koje provodi Općina Vitez.

 

Tijekom sastanka je zaključeno da je svaki organ uprave bolji što je veća povratna informacija od svih građana. 

Ostale vijesti

11.7.2019.   Zapisnik sa drugog sastanka Foruma za građanske inicijative u Vitezu

11.7.2019.   Zapisnik sa prvog sastanka Foruma za građanske inicijative u Vitezu

11.7.2019.   Rang lista rezultata po javnom pozivu za organizacije civilnog društva u sklopu ReLOaD projekta za Općinu Vitez

10.7.2019.   Poziv za 18. sjednicu Općinskog vijeća Vitez

3.7.2019.   Rezultati procesa izbora predstavnika organizacija civilnog društva sa područja općine Vitez za učešće u evaluacionoj komisiji u Općini Vitezu (ReLOaD)

1.7.2019.   Informacija o završetku projekta „Ekonomsko osnaživanje socijalno i materijalno ugroženih osoba kroz proizvodnju u plastenicima“ za 2019 godinu

1.7.2019.   Saopštenje o izvođenju radova na rekonstrukciji raskrsnice na ulazu u Vitez

21.6.2019.   Poziv članovima organizacija civilnog društva za prijave za učešće u Povjerenstvu za evaluaciju u općini Vitez

21.6.2019.   Izvještaj o održanom III mentorskom sastanku u okviru Javnog poziva za predaju projektnih prijedloga u sklopu projekta Regionalni program lokalne demokratije na Zapadnom Balkanu (ReLOaD) u općini Vitez

21.6.2019.   Izvještaj o održanom II mentorskom sastanku u okviru Javnog poziva za predaju projektnih prijedloga u sklopu projekta Regionalni program lokalne demokratije na Zapadnom Balkanu (ReLOaD) u općini Vitez

10.6.2019.   Izvještaj o održanom mentorskom sastanku u okviru javnog poziva za predaju projektnih prijedloga u sklopu projekta Regionalni program lokalne demokratije na Zapadnom Balkanu (ReLOaD) u općini Vitez

7.6.2019.   Obavijest o rezultatima Javnog poziva koji je općina Vitez raspisala za NVO sektor u 2019.g.

7.6.2019.   POZIV za 17. sjednicu Općinskog vijeća Vitez

7.6.2019.   JAVNI POZIV za učešće u Programu pomoći u obavljanju pripravničkog staža

3.6.2019.   Čestitka povodom Bajrama