Objavljeno: 30.4.2016.

POTPISANI UGOVORI O OBNOVI I REKONSTRUKCIJI STAMBENIH JEDINICA NA PODRUČJU OPĆINE VITEZ

 

Nakon provedene procedure Javnog poziva izbjeglicama, raseljenim osobama i povratnicima u Federaciju Bosne i Hercegovine za obnovu i rekonstrukciju stambenih jedinica Federalno ministarstvo raseljenih osoba i izbjeglica, donijelo je Odluku o izboru korisnika za rekonstrukciju i izgradnju individualnih stambenih jedinica u okviru Projekta za rekonstrukciju stambenog fonda – Saudijskog fonda za razvoj SFD na području općine Vitez.
Jedanaest korisnika ove Odluke, danas je u Sali općine Vitez potpisalo Ugovore sa načelnikom općine Vitez Advanom Akeljićem i Federalnim ministarstvom raseljenih osoba i izbjeglica.

Korisnici će imati izgrađenu stambenu jedinicu po broju članova domaćinstva, a po principu „ključ u ruke“.

Izbor izvođača radova rekonstrukcije i izgradnje individualnih stambenih jedinica izvršit će Federalno ministarstvo raseljenih osoba i izbjeglica.