Objavljeno: 12.11.2018.

Моја IT karijera: Besplatna radionica za sve koji žele karijeru u IT sektoru

Pozivaju se svi zainteresirani na besplatnu dvodnevnu radionicu pod nazivom „Moja IT karijera“ koja će se održati u sali za sjednice Općine Vitez u:

 

Četvrtak 15.11. u 16.00 h – na temu „Poduzetništvo u IT sektoru“ i

Petak 16.11. u 16.00 h – na temu upoznavanje s internet platformom za učenje programskog jezika Java

 

Ova je radionica organizirana u suradnji s lokalnim organima vlasti i nevladinim organizacijama u okviru projekta "Podrška razvoju IT sektora u BiH" koji financijski podržava Britansko veleposlanstvo u BiH.

 

Cilj projekta je podržavanje interesa za karijeru u IT sektoru i stjecanje znanja u oblasti programiranja putem besplatne obuke koja će biti predstavljena na ovom događaju, zajedno sa prednostima i mogućnostima koje ovakva karijera nudi.

 

Svrha radionica je podizanje svjesti o IT sektoru i prednostima zapošljavanja u istom kao motivacija nezaposlenim osobama da se odluče za izgadnju karijere u IT sektoru.


Detalje pogledajte OVDJE.