Objavljeno: 16.11.2018.

U tijeku rekonstrukcija pješačkih staza u općini Vitez

U sklopu radova na uređenju i javnih površina (staza i stepeništa) u urbanom dijelu općine Vitez, u tijeku je realizacija radova VI. faze projekta i to na lokacijama Gradski park, te pješačke staze kod zgrade Zavoda za platni promet.

 

Uređenjem je obuhvaćeno razbijanje postojećih dotrajalih betonskih staza, vađenje postojećih rubnjaka, ugradnja novih rubnjaka, te izgradnja novih popločanih pješačkih staza. Trenutno se radi na uređenju tri dionice staza: u Gradskom parku, ispred i iza zgrade Zavoda za platni promet.

Radove, čija je vrijednost 3.000 KM, izvode djelatnici poduzeća SIGMA-SK doo, a radovi su financirani iz Proračuna općine Vitez.


Ovim aktivnostima općina Vitez nastavlja realizaciju projekta uređenja gradskih površina.