Objavljeno: 28.4.2016.

„MALA SPORTSKA OLIMPIJADA“ POVODOM OBILJEŽAVANJA DANA OPĆINE VITEZ

„Mala olimpijada“ održala se jučer u Gradskoj sportskoj dvorani u Vitezu sa početkom u 10,00 sati povodom obilježavanja Dana općine Vitez.
Na olimpijadi su učestvovale tri Osnovne škole Vitez, Dječji vrtić Vitez i Univerzalna sportska škola „Korak naprijed“.  Organizirali su sportsko natjecanje  na kome je sudjelovalo 250  djece.
U pripremi i realizaciji same manifestacije pod nazivom „Mala olimpijada“ sudjelovali  su nastavnici tjelesne kulture,  učitelji razredne nastave i  odgajatelji. Ovim projektom su bila obuhvaćena djeca uzrasta od pet do deset godina.
Na samom počeku djeci se obratio i načelnik općine Vitez gosp. Advan Akeljić, poručivši im da se dobro zabave i da  se ne povrijede.
Djeca su bila podijeljena u 12 ekipa, njih 250, trčali su, nosili štafete, radili vježbe, povlačili konopac , kako su  rekli važno je sudjelovati, a ne pobijediti.
Za one koji su pokazali najbolje rezultate dodjeljene su prigodne diplome i statue za osvojena prva tri mjesta.
Najljepši dio Male olimpijade bio je natjecanje u puzanju beba za koje je također dodjeljena prigodna nagrada.
Program su upotpunili i učenici osnovnih škola koji su pokazali svoj talenat u muzici, te plesna škola LDF.
Da je sve lijepo, dobro, idealno i obojeno u plavo da su su djeca zaista ukras svijeta moglo se vidjeti danas na „Maloj olimpijadi“.

11.7.2019.   Zapisnik sa drugog sastanka Foruma za građanske inicijative u Vitezu

11.7.2019.   Zapisnik sa prvog sastanka Foruma za građanske inicijative u Vitezu

11.7.2019.   Rang lista rezultata po javnom pozivu za organizacije civilnog društva u sklopu ReLOaD projekta za Općinu Vitez

10.7.2019.   Poziv za 18. sjednicu Općinskog vijeća Vitez

3.7.2019.   Rezultati procesa izbora predstavnika organizacija civilnog društva sa područja općine Vitez za učešće u evaluacionoj komisiji u Općini Vitezu (ReLOaD)

1.7.2019.   Informacija o završetku projekta „Ekonomsko osnaživanje socijalno i materijalno ugroženih osoba kroz proizvodnju u plastenicima“ za 2019 godinu

1.7.2019.   Saopštenje o izvođenju radova na rekonstrukciji raskrsnice na ulazu u Vitez

21.6.2019.   Poziv članovima organizacija civilnog društva za prijave za učešće u Povjerenstvu za evaluaciju u općini Vitez

21.6.2019.   Izvještaj o održanom III mentorskom sastanku u okviru Javnog poziva za predaju projektnih prijedloga u sklopu projekta Regionalni program lokalne demokratije na Zapadnom Balkanu (ReLOaD) u općini Vitez

21.6.2019.   Izvještaj o održanom II mentorskom sastanku u okviru Javnog poziva za predaju projektnih prijedloga u sklopu projekta Regionalni program lokalne demokratije na Zapadnom Balkanu (ReLOaD) u općini Vitez

10.6.2019.   Izvještaj o održanom mentorskom sastanku u okviru javnog poziva za predaju projektnih prijedloga u sklopu projekta Regionalni program lokalne demokratije na Zapadnom Balkanu (ReLOaD) u općini Vitez

7.6.2019.   Obavijest o rezultatima Javnog poziva koji je općina Vitez raspisala za NVO sektor u 2019.g.

7.6.2019.   POZIV za 17. sjednicu Općinskog vijeća Vitez

7.6.2019.   JAVNI POZIV za učešće u Programu pomoći u obavljanju pripravničkog staža

3.6.2019.   Čestitka povodom Bajrama