Objavljeno: 4.12.2018.

[RANG LISTA] Stipendiranje učenika koji se obrazuju za deficitarna zanimanja

Povodom Javnog natječaja za odabir korisnika grant sredstava po Projektu: Stipendiranje učenika koji se obrazuju za deficitarna zanimanja, Federalno ministarstvo razvoja, poduzetništva i obrta objavljuje potencijalnu rang listu korisnika sredstava.

 

Na osnovu dodijeljenih bodova, utvrđena je potencijalna rang lista korisnika sredstva po Projektu: Stipendiranje učenika koji se obrazuju za deficitarna zanimanja koju možete pogledati OVDJE.

 

Listu podnositelja prijava koji su zadovoljili uvjete Javnog natječaja, ali zbog nedostatka sredstava, odnosno nedovoljnog broja bodova, nisu uvršteni u potencijalnu Rang listu korisnika sredstava možete pogledati OVDJE.

 

Listu podnositelja prijava koji zbog formalno.pravnih razloga nisu uvršteni na potencijalnu Rang listu korisnika sredstava možete pogledati OVDJE.