Objavljeno: 6.12.2018.

Obilježavanje Dana osoba sa invaliditetom

Udruga za pomoć osobama s teškoćama u razvoju „Betanija“ u nedjelju, 2. 12. 2018. godine u prostorijama HKD „Napredak“ prigodno je obilježila Dan osoba s invaliditetom. Ovo je bila i prilika za obilježavanje druge godišnjice rada i djelovanja udruge čije su brojne aktivnosti realizirane u sklopu Regionalnog programa lokalne demokracije na Zapadnom Balkanu (ReLOaD) i uz potporu Općine Vitez.

Svečanosti su nazočili brojni građani Viteza, predstavnici općinskih, kantonalnih i državnih razina vlasti, članovi brojnih udruga i sportskih klubova, viteški župnik i časne sestre kao i predstavnici medija.

Prezentirani su rad i postignuća u proteklom periodu, ali i najavljeni novi ciljevi i projekti.

Zanimljivim programom na temu međusobnog uvažavanja i razumijevanja, pomaganja i poštivanja drugih učenici Osnovne škole Dubravica i Osnovne škole Vitez uz članove Udruge su dodatno uveličali ovu manifestaciju.

Nakon službenog dijela posjetitelji su mogli pogledati i kupiti neke od kreativnih rukotvorina nastalih na brojnim radionicima udruge. Potom se druženje nastavilo uz domjenak s kolačima, sokovima koje su pripremile članice Udruge i vrijedne sugrađanke. 

Ostale vijesti

14.8.2019.   Obavijest o komunalnom otpadu

9.8.2019.   Čestitka povodom Kurban Bajrama

8.8.2019.   Javna rasprava o izdavanju okolišne dozvole za poslovno uslužni objekt – benzinska crpka s pratećim sadržajima vl.«TP- Benz» d.o.o.Vitez

7.8.2019.   Pred-tenderska prezentacija Projekta sistema daljinskog grijanja u općini Vitez po modelu javno-privatnog partnerstva

5.8.2019.   JAVNI OGLAS za prodaju neizgrađenog građevnog zemljišta u vlasništvu općine Vitez (Zona obuhvata Regulacioni plan PC-96-2 i Gornji Vitez I i II)

24.7.2019.   ZAVRŠENA REKONSTRUKCIJA PARKETA U GRADSKOJ SPORTSKOJ DVORANI

11.7.2019.   Zapisnik sa drugog sastanka Foruma za građanske inicijative u Vitezu

11.7.2019.   Zapisnik sa prvog sastanka Foruma za građanske inicijative u Vitezu

11.7.2019.   Rang lista rezultata po javnom pozivu za organizacije civilnog društva u sklopu ReLOaD projekta za Općinu Vitez

10.7.2019.   Poziv za 18. sjednicu Općinskog vijeća Vitez

3.7.2019.   Rezultati procesa izbora predstavnika organizacija civilnog društva sa područja općine Vitez za učešće u evaluacionoj komisiji u Općini Vitezu (ReLOaD)

1.7.2019.   Informacija o završetku projekta „Ekonomsko osnaživanje socijalno i materijalno ugroženih osoba kroz proizvodnju u plastenicima“ za 2019 godinu

1.7.2019.   Saopštenje o izvođenju radova na rekonstrukciji raskrsnice na ulazu u Vitez

21.6.2019.   Poziv članovima organizacija civilnog društva za prijave za učešće u Povjerenstvu za evaluaciju u općini Vitez

21.6.2019.   Izvještaj o održanom III mentorskom sastanku u okviru Javnog poziva za predaju projektnih prijedloga u sklopu projekta Regionalni program lokalne demokratije na Zapadnom Balkanu (ReLOaD) u općini Vitez