Objavljeno: 6.12.2018.

Obilježavanje Dana osoba sa invaliditetom

Udruga za pomoć osobama s teškoćama u razvoju „Betanija“ u nedjelju, 2. 12. 2018. godine u prostorijama HKD „Napredak“ prigodno je obilježila Dan osoba s invaliditetom. Ovo je bila i prilika za obilježavanje druge godišnjice rada i djelovanja udruge čije su brojne aktivnosti realizirane u sklopu Regionalnog programa lokalne demokracije na Zapadnom Balkanu (ReLOaD) i uz potporu Općine Vitez.

Svečanosti su nazočili brojni građani Viteza, predstavnici općinskih, kantonalnih i državnih razina vlasti, članovi brojnih udruga i sportskih klubova, viteški župnik i časne sestre kao i predstavnici medija.

Prezentirani su rad i postignuća u proteklom periodu, ali i najavljeni novi ciljevi i projekti.

Zanimljivim programom na temu međusobnog uvažavanja i razumijevanja, pomaganja i poštivanja drugih učenici Osnovne škole Dubravica i Osnovne škole Vitez uz članove Udruge su dodatno uveličali ovu manifestaciju.

Nakon službenog dijela posjetitelji su mogli pogledati i kupiti neke od kreativnih rukotvorina nastalih na brojnim radionicima udruge. Potom se druženje nastavilo uz domjenak s kolačima, sokovima koje su pripremile članice Udruge i vrijedne sugrađanke.



 

Ostale vijesti

10.6.2019.   Izvještaj o održanom mentorskom sastanku u okviru javnog poziva za predaju projektnih prijedloga u sklopu projekta Regionalni program lokalne demokratije na Zapadnom Balkanu (ReLOaD) u općini Vitez

7.6.2019.   Obavijest o rezultatima Javnog poziva koji je općina Vitez raspisala za NVO sektor u 2019.g.

7.6.2019.   POZIV za 17. sjednicu Općinskog vijeća Vitez

7.6.2019.   JAVNI POZIV za učešće u Programu pomoći u obavljanju pripravničkog staža

3.6.2019.   Čestitka povodom Bajrama

29.5.2019.   USPJEŠNO ZAVRŠEN PROJEKAT ''RASTIMO ZAJEDNO UZ KOŠARKU-ŠKOLOM KOŠARKE ZA ZDRAVO DJETINJSTVO''

24.5.2019.   POZIV NA PRIJAVU U RAD FORUMA

24.5.2019.   INFORMACIJA o implementaciji projekta „IZGRADNJA PUTNE INFRASTRUKTURE U PODUZETNIČKOJ ZONI PC 96-II“

22.5.2019.   Poziv organizacijama civilnog društva za učešće na Informativnom sastanku - Otvorenom danu i prvoj mentorskoj sesiji koji organiziraju ReLOaD projekat i Općina Vitez

17.5.2019.   Potpisani ugovori o stipendiranju

17.5.2019.   Javni pozivi Federalnog ministarstva energije, rudarstva i industrije

17.5.2019.   Poziv organizacijama civilnog društva za učešće na treningu „Upravljanje projektnim ciklusom“ koji organiziraju ReLOaD projekat i Općina Vitez

29.5.2019.   JAVNI POZIV ORGANIZACIJAMA CIVILNOG DRUŠTVA/NEVLADINIM ORGANIZACIJAMA ZA PREDAJU PRIJEDLOGA PROJEKATA

13.5.2019.   J A V N I O G L A S za prodaju neizgrađenog građevnog zemljišta u vlasništvu općine Vitez

13.5.2019.   Obavijest za poljoprivredne proizvođače