Objavljeno: 7.12.2018.

Utopljavanje zgrade Hrvatskog doma u Vitezu

U općini Vitez trenutno je u tijeku realizacija projekta utopljavanja zgrade Hrvatskog doma (nekadašnjeg Doma kulture) u Vitezu, gdje se radi na termoizolaciji vanjskih zidova - postavljanju toplotne fasade.

Projekt se realizira sredstvima Općine Vitez i Ministarstva prostornog uređenja, građenja i zaštite okoliša, povratka i stambenih poslova Kantona Središnja Bosna sa 36.245,32 KM.

Izvođenje radova izrade termofasade, te dodatne nepredviđene radove utopljavanja objekta vrši GPUD SIGMA-SK doo Zenica.
 

Realizirani radovi na objektu Hrvatskog doma u Vitezu, koji je izgrađen 50.-ih i 60.-ih godina prošlog stoljeća, imaju višestruki značaj: poboljšanje uvjeta za boravak i rad, rješenje problema efikasnijeg zagrijavanja, smanjenje potrošnje energije i racionalizacija troškova. 

Ostale vijesti

11.7.2019.   Zapisnik sa drugog sastanka Foruma za građanske inicijative u Vitezu

11.7.2019.   Zapisnik sa prvog sastanka Foruma za građanske inicijative u Vitezu

11.7.2019.   Rang lista rezultata po javnom pozivu za organizacije civilnog društva u sklopu ReLOaD projekta za Općinu Vitez

10.7.2019.   Poziv za 18. sjednicu Općinskog vijeća Vitez

3.7.2019.   Rezultati procesa izbora predstavnika organizacija civilnog društva sa područja općine Vitez za učešće u evaluacionoj komisiji u Općini Vitezu (ReLOaD)

1.7.2019.   Informacija o završetku projekta „Ekonomsko osnaživanje socijalno i materijalno ugroženih osoba kroz proizvodnju u plastenicima“ za 2019 godinu

1.7.2019.   Saopštenje o izvođenju radova na rekonstrukciji raskrsnice na ulazu u Vitez

21.6.2019.   Poziv članovima organizacija civilnog društva za prijave za učešće u Povjerenstvu za evaluaciju u općini Vitez

21.6.2019.   Izvještaj o održanom III mentorskom sastanku u okviru Javnog poziva za predaju projektnih prijedloga u sklopu projekta Regionalni program lokalne demokratije na Zapadnom Balkanu (ReLOaD) u općini Vitez

21.6.2019.   Izvještaj o održanom II mentorskom sastanku u okviru Javnog poziva za predaju projektnih prijedloga u sklopu projekta Regionalni program lokalne demokratije na Zapadnom Balkanu (ReLOaD) u općini Vitez

10.6.2019.   Izvještaj o održanom mentorskom sastanku u okviru javnog poziva za predaju projektnih prijedloga u sklopu projekta Regionalni program lokalne demokratije na Zapadnom Balkanu (ReLOaD) u općini Vitez

7.6.2019.   Obavijest o rezultatima Javnog poziva koji je općina Vitez raspisala za NVO sektor u 2019.g.

7.6.2019.   POZIV za 17. sjednicu Općinskog vijeća Vitez

7.6.2019.   JAVNI POZIV za učešće u Programu pomoći u obavljanju pripravničkog staža

3.6.2019.   Čestitka povodom Bajrama