Objavljeno: 13.12.2018.

U Dječjem vrtiću Vitez održana prodajna izložba dječjih rukotvorina

Polaznici Dječjeg vrtića Vitez sa svojim su odgajateljicama danas, u prostranom i lijepo ukrašenom predvorju vrtića, održali prodajnu izložbu radova polaznika ovog vrtića.

 

Na početku ove vesele i svečane izložbe, ravnateljica vrtića Ljiljana Kovač pozdravila je roditelje, njihovu djecu i odgajateljice te im zahvalila što su se masovno odazvali i velikodušno uključili u obilježavanje ove manifestacije.

Polaznici vrtića svoje su roditelje i goste pozdravili pjesmom, a program su svojom glazbom upotpunili bivši polaznici vrtića, adanas polaznici glazbene škole.

 

Sve proizvode za izložbu izradili su polaznici Dječjeg vrtića Vitez sa svojim odgajateljicama. Programom vrtića djeca uče postupak proizvodnje i stvaranja proizvoda, razvijaju kreativnost, a prodaja njihovih rukotvotina pomaže djeci u razvoju poduzetničkog duha. Budući da je izložba u Dječjem vrtiću bila prodajnoga karaktera, prihodi ostvareni od prodaje rukotvorina iskoristit će se za nabavu strunjača koje su nužne za kvalitetnije sate tjelesnog odgoja polaznika ovog vrtića. 

Ostale vijesti

11.7.2019.   Zapisnik sa drugog sastanka Foruma za građanske inicijative u Vitezu

11.7.2019.   Zapisnik sa prvog sastanka Foruma za građanske inicijative u Vitezu

11.7.2019.   Rang lista rezultata po javnom pozivu za organizacije civilnog društva u sklopu ReLOaD projekta za Općinu Vitez

10.7.2019.   Poziv za 18. sjednicu Općinskog vijeća Vitez

3.7.2019.   Rezultati procesa izbora predstavnika organizacija civilnog društva sa područja općine Vitez za učešće u evaluacionoj komisiji u Općini Vitezu (ReLOaD)

1.7.2019.   Informacija o završetku projekta „Ekonomsko osnaživanje socijalno i materijalno ugroženih osoba kroz proizvodnju u plastenicima“ za 2019 godinu

1.7.2019.   Saopštenje o izvođenju radova na rekonstrukciji raskrsnice na ulazu u Vitez

21.6.2019.   Poziv članovima organizacija civilnog društva za prijave za učešće u Povjerenstvu za evaluaciju u općini Vitez

21.6.2019.   Izvještaj o održanom III mentorskom sastanku u okviru Javnog poziva za predaju projektnih prijedloga u sklopu projekta Regionalni program lokalne demokratije na Zapadnom Balkanu (ReLOaD) u općini Vitez

21.6.2019.   Izvještaj o održanom II mentorskom sastanku u okviru Javnog poziva za predaju projektnih prijedloga u sklopu projekta Regionalni program lokalne demokratije na Zapadnom Balkanu (ReLOaD) u općini Vitez

10.6.2019.   Izvještaj o održanom mentorskom sastanku u okviru javnog poziva za predaju projektnih prijedloga u sklopu projekta Regionalni program lokalne demokratije na Zapadnom Balkanu (ReLOaD) u općini Vitez

7.6.2019.   Obavijest o rezultatima Javnog poziva koji je općina Vitez raspisala za NVO sektor u 2019.g.

7.6.2019.   POZIV za 17. sjednicu Općinskog vijeća Vitez

7.6.2019.   JAVNI POZIV za učešće u Programu pomoći u obavljanju pripravničkog staža

3.6.2019.   Čestitka povodom Bajrama