Objavljeno: 17.12.2018.

Općina Vitez školama donirala informatičku opremu

Općina Vitez je u sklopu podrške obrazovnim institucijama na području Općine, donirala informatičku opremu potrebnu za bolje izvođenje nastave i izvannastavnih aktivnosti.

Laptopi, projektori, tv prijamnici oprema su koju su dobile Srednja škola Vitez, Osnovna škola Vitez (hrvatski plan i program), Osnovna škola Stara Bila, Osnovna škola Dubravica (hrvatski plan i program), Osnovna škola Dubravica (bosanski plan i program).

Općinski načelnik Tomislav Bošnjak-Matić i predsjedatelj Općinskog vijeća Hidajet Sivro danas su ravnatelju Srednje škole Vitez Borisu Marjanoviću i ravnateljici Osnovne škole Vitez (hrvatski plan i program) Slavici Šerbetić uručili donacije.

Donirana sredstva bit će pomoć za realizaciju ERASMUS plus programa i naprednije odvijanje nastave u školama.