Objavljeno: 17.12.2018.

Završen Božić u Vitezu – Hvala svima

I ove godine Božić u Vitezu bila je jedna od najveseijih manifeastacija u općini Vitez. Slavlje je počelo uz pjesmu i ples na Božićnom koncetru HKD Napredak iz Viteza koji je po 15. put održan u Hrvatskom domu. Sjajnu feštu uz kuhano vino i dobro društvo najavio je vatromet, a Božić u Vitezu prigodnim je govorom i čestitkom otvorio općinski načelnik Tomislav Bošnjak-Matić.

 

Dva dana smijeha, radosti i sjajne zabave dodatno je uljepšao snijeg kojem su se posebno radovali najmlađi posjetitelji sajma koji nisu propustili priliku na Gradskom trgu napraviti klizalište.

 

Hvala svima za više stotina posjeta tijekom ove manifestacije i na ogromnoj količini pozitivne energije.

 

Posebno se zahvaljujemo svim javnim institucijama, javnim poduzećima, udrugama građana, privatnim poduzećima, izlagačima i pojedincima, ugostiteljima i svima onima koji su se stavili na raspolaganje organizatorima i pomogli da čarolija Božića u Vitezu i ove godine bude vesela i blještava.