Objavljeno: 17.12.2018.

Završen Božić u Vitezu – Hvala svima

I ove godine Božić u Vitezu bila je jedna od najveseijih manifeastacija u općini Vitez. Slavlje je počelo uz pjesmu i ples na Božićnom koncetru HKD Napredak iz Viteza koji je po 15. put održan u Hrvatskom domu. Sjajnu feštu uz kuhano vino i dobro društvo najavio je vatromet, a Božić u Vitezu prigodnim je govorom i čestitkom otvorio općinski načelnik Tomislav Bošnjak-Matić.

 

Dva dana smijeha, radosti i sjajne zabave dodatno je uljepšao snijeg kojem su se posebno radovali najmlađi posjetitelji sajma koji nisu propustili priliku na Gradskom trgu napraviti klizalište.

 

Hvala svima za više stotina posjeta tijekom ove manifestacije i na ogromnoj količini pozitivne energije.

 

Posebno se zahvaljujemo svim javnim institucijama, javnim poduzećima, udrugama građana, privatnim poduzećima, izlagačima i pojedincima, ugostiteljima i svima onima koji su se stavili na raspolaganje organizatorima i pomogli da čarolija Božića u Vitezu i ove godine bude vesela i blještava.


 

Ostale vijesti

11.7.2019.   Zapisnik sa drugog sastanka Foruma za građanske inicijative u Vitezu

11.7.2019.   Zapisnik sa prvog sastanka Foruma za građanske inicijative u Vitezu

11.7.2019.   Rang lista rezultata po javnom pozivu za organizacije civilnog društva u sklopu ReLOaD projekta za Općinu Vitez

10.7.2019.   Poziv za 18. sjednicu Općinskog vijeća Vitez

3.7.2019.   Rezultati procesa izbora predstavnika organizacija civilnog društva sa područja općine Vitez za učešće u evaluacionoj komisiji u Općini Vitezu (ReLOaD)

1.7.2019.   Informacija o završetku projekta „Ekonomsko osnaživanje socijalno i materijalno ugroženih osoba kroz proizvodnju u plastenicima“ za 2019 godinu

1.7.2019.   Saopštenje o izvođenju radova na rekonstrukciji raskrsnice na ulazu u Vitez

21.6.2019.   Poziv članovima organizacija civilnog društva za prijave za učešće u Povjerenstvu za evaluaciju u općini Vitez

21.6.2019.   Izvještaj o održanom III mentorskom sastanku u okviru Javnog poziva za predaju projektnih prijedloga u sklopu projekta Regionalni program lokalne demokratije na Zapadnom Balkanu (ReLOaD) u općini Vitez

21.6.2019.   Izvještaj o održanom II mentorskom sastanku u okviru Javnog poziva za predaju projektnih prijedloga u sklopu projekta Regionalni program lokalne demokratije na Zapadnom Balkanu (ReLOaD) u općini Vitez

10.6.2019.   Izvještaj o održanom mentorskom sastanku u okviru javnog poziva za predaju projektnih prijedloga u sklopu projekta Regionalni program lokalne demokratije na Zapadnom Balkanu (ReLOaD) u općini Vitez

7.6.2019.   Obavijest o rezultatima Javnog poziva koji je općina Vitez raspisala za NVO sektor u 2019.g.

7.6.2019.   POZIV za 17. sjednicu Općinskog vijeća Vitez

7.6.2019.   JAVNI POZIV za učešće u Programu pomoći u obavljanju pripravničkog staža

3.6.2019.   Čestitka povodom Bajrama