Objavljeno: 22.1.2019.

Općina Vitez organizira radionicu na temu “Upravljanje projektnim ciklusom”

Općina Vitez će u 2019.godini raspisati dva javna poziva za financiranje projektnih prijedloga  za organizacije civilnog društva/nevladine organizacije.  Oba  javna poziva se realiziraju po LOD metodologiji.
Jedan javni poziv općina Vitez objavljuje zajedno sa međunarodnom organizacijom UNDP kroz projekt ReLOad, a drugi javni poziv općina Vitez objavljuje i realizira samostalno.
U cilju dobre pripreme organizacija civilnog društva za Javni poziv, općina Vitez organizira  radionicu za organizacije civilnog društva (OCD) sa područja općine na temu: “Upravljanje projektnim ciklusom”.
Radionica će se održati 30.01.2019.g. (srijeda) u vremenskom intervalu od 09,00-15,00 sati u velikoj sali općine.
Cilj radionice je pružiti predstavnicima OCD dodatna znanja o upravljanju projektnim ciklusom kako bi mogli sa kvalitetno osmišljenim i napisanim projektnim prijedlozima aplicirati na  javni poziv ali i na pozive drugih, domaćih i međunarodnih donatora.
 
Regionalni program lokalne demokracije na Zapadnom Balkanu financira Europska Unija a provodi UNDP.

SLUŽBA ZA DRUŠTVENE DJELATNOSTI