Objavljeno: 29.4.2016.

ODRŽAN SASTANAK POVJERENIKA REGIONALNIH ŠTABOVA SA SLUŽBOM CIVILNE ZAŠTITE OPĆINE VITEZ


U  sali općine Vitez u ponedeljak je održan sastanak povjerenika civilne zaštite regionalnih štabova CZ sa službom civilne zaštite i načelnikom općine Vitez Advanom Akeljićem, koji je ujedno i komadant štaba civilne zaštite.
Glavni cilj ovog sastanka bio je međusobno upoznavanje struktura civilne zaštite tj. Službe civilne zaštite sa regionalnim štabovima i povjerenicima, kao i upoznavanje struktura CZ o njihovim Zakonom definisanim pravima i obvezama kako bi mogli što bolje odgovoriti na eventualne prirodne ili neke druge nesreče i katastrofe.
Sudionicima sastanka podijeljen je materijal o njihovim pravima i dužnostima, telefonski imenik struktura CZ kao i najvažnijih brojeva insitucija i poduzeća, te su im podijeljene i iskaznice kao vid legitimacije povjerenika regionalnih štabova CZ.
Svi povjerenicima naloženo je da u službu CZ dostave liste prioritetnih potreba sa terena.

Ostale vijesti

11.7.2019.   Zapisnik sa drugog sastanka Foruma za građanske inicijative u Vitezu

11.7.2019.   Zapisnik sa prvog sastanka Foruma za građanske inicijative u Vitezu

11.7.2019.   Rang lista rezultata po javnom pozivu za organizacije civilnog društva u sklopu ReLOaD projekta za Općinu Vitez

10.7.2019.   Poziv za 18. sjednicu Općinskog vijeća Vitez

3.7.2019.   Rezultati procesa izbora predstavnika organizacija civilnog društva sa područja općine Vitez za učešće u evaluacionoj komisiji u Općini Vitezu (ReLOaD)

1.7.2019.   Informacija o završetku projekta „Ekonomsko osnaživanje socijalno i materijalno ugroženih osoba kroz proizvodnju u plastenicima“ za 2019 godinu

1.7.2019.   Saopštenje o izvođenju radova na rekonstrukciji raskrsnice na ulazu u Vitez

21.6.2019.   Poziv članovima organizacija civilnog društva za prijave za učešće u Povjerenstvu za evaluaciju u općini Vitez

21.6.2019.   Izvještaj o održanom III mentorskom sastanku u okviru Javnog poziva za predaju projektnih prijedloga u sklopu projekta Regionalni program lokalne demokratije na Zapadnom Balkanu (ReLOaD) u općini Vitez

21.6.2019.   Izvještaj o održanom II mentorskom sastanku u okviru Javnog poziva za predaju projektnih prijedloga u sklopu projekta Regionalni program lokalne demokratije na Zapadnom Balkanu (ReLOaD) u općini Vitez

10.6.2019.   Izvještaj o održanom mentorskom sastanku u okviru javnog poziva za predaju projektnih prijedloga u sklopu projekta Regionalni program lokalne demokratije na Zapadnom Balkanu (ReLOaD) u općini Vitez

7.6.2019.   Obavijest o rezultatima Javnog poziva koji je općina Vitez raspisala za NVO sektor u 2019.g.

7.6.2019.   POZIV za 17. sjednicu Općinskog vijeća Vitez

7.6.2019.   JAVNI POZIV za učešće u Programu pomoći u obavljanju pripravničkog staža

3.6.2019.   Čestitka povodom Bajrama