Objavljeno: 28.2.2019.

Izabrani najbolji sportašice i sportaši općine Vitez za 2018.

Sinoć je u Kongresnoj dvorani hotela Central održana manifestacija Izbor sportaša općine Vitez za 2018. godinu.

Uručena su i priznanja za ostvarenje posebnih rezultata i promociju sporta. Najuspješniji u 2018. su:

Dora Ćosić, članica Stolnoteniskog kluba CM Vitez
Adnan Hurem, član Karate kluba Mladost
Amar Haskić, član FK Vitez
Barbara Bonić, članica OK Vitez

U juniorskoj konkurenciji, u pojedinačnim sportovima, najbolji su:

Munib Dedović, član Karate kluba Mladost
Tamara Maros, članica Judo kluba Vitez

U ekipnim sportovima najbolji su:

Filip Jelović, član Nogometnog kluba Vitez
Ana Filipović, članica Ženskog rukometnog kluba Vitez

Najbolji treneri u 2018. godini su: u pojedinačnim sportovima Hajrija Tuco Karate klub Mladost, te Ivan Bobaš Stolnoteniski klub CM Vitez u ekipnim sportovima.

Najbolja ekipa u muškoj konkurenciji je Motocross klub Vitez, te u ženskoj konkurenciji Odbojkaški klub Vitez.

Najuspješniji sportaš u sportovima s tjelesnim oštećenjem je Haris Grabus OKI Vitez i Alma Ramić STK Vitez.

Posebna priznanja za ostvarene vrhunske rezultate, te za promociju sporta i općine Vitez dodijeljena su: Ecos Romari 3x3, Ragbi liga klub FIS Vitez, Nedim Varupa, Karate klub Mladost, Biciklistički klub Vitez.

Prigodnim riječima nazočnima su se obratili predsjednik sportskog saveza Sanjin Zirdum i pomoćnik načelnika za društvene djelatnosti, Marija Grabovac.
Svečanost su upotpunili predstavnici Osnovne glazbene škole''Jakov Gotovac''- područni odjel Vitez.

Odgovornost za izbor najboljih i najuspješnijih sportašica i sportaša općine Vitez u 2018. godini na sebe su preuzeli: Aldin Adilović, Dado Vrebac, Avdo Zlotrg, Igor Stijepić.

Svečano proglašenje i dodjela priznanja najboljim sportašicama i sportašima općine Vitez realizirano je u organizaciji Sportskog saveza, a uz potporu općine Vitez.