Objavljeno: 4.3.2019.

Održana pokladna manifestacija Maškarada 2019

Tradicionalna pokladna manifestacija Maškarada 2019 održana je u nedjelju 3. 2. 2019. u Vitezu, u organizaciji HKD Napredak podružnica Vitez.

Povorka u kojoj su sudjelovale sve generacije Vitežana, od polaznika Dječjeg vrtića Vitez, osnovnih škola, do članova sportskih kolektiva i udruga građana, krenula je ispred Gradske dvorane i prošetala ulicama Viteza do Gradskog trga.

Na Gradskom trgu priređen je program gdje su uz Zumbice, Kaboje iz OŠ Bila, Plesni klub LDF, Dječji vrtić Vitez, OŠ Dubravica, a na koncu i Triumph band igrali i svirali u ritmu karnevalskog ugođaja. Ovom su prigodom predati ključevi grada novim nositeljima vlasti.

Ovogodišnja pokladna manifestacija Maškarada 2019 privukla je zanimanje brojnih Vitežana koji su se veselili još jednoj viteškoj pokladnoj zabavi.

Među prijateljima koji su pomogli da se održi manifestacija Maškarada 2019 je i Općina Vitez.


 

Ostale vijesti

11.7.2019.   Zapisnik sa drugog sastanka Foruma za građanske inicijative u Vitezu

11.7.2019.   Zapisnik sa prvog sastanka Foruma za građanske inicijative u Vitezu

11.7.2019.   Rang lista rezultata po javnom pozivu za organizacije civilnog društva u sklopu ReLOaD projekta za Općinu Vitez

10.7.2019.   Poziv za 18. sjednicu Općinskog vijeća Vitez

3.7.2019.   Rezultati procesa izbora predstavnika organizacija civilnog društva sa područja općine Vitez za učešće u evaluacionoj komisiji u Općini Vitezu (ReLOaD)

1.7.2019.   Informacija o završetku projekta „Ekonomsko osnaživanje socijalno i materijalno ugroženih osoba kroz proizvodnju u plastenicima“ za 2019 godinu

1.7.2019.   Saopštenje o izvođenju radova na rekonstrukciji raskrsnice na ulazu u Vitez

21.6.2019.   Poziv članovima organizacija civilnog društva za prijave za učešće u Povjerenstvu za evaluaciju u općini Vitez

21.6.2019.   Izvještaj o održanom III mentorskom sastanku u okviru Javnog poziva za predaju projektnih prijedloga u sklopu projekta Regionalni program lokalne demokratije na Zapadnom Balkanu (ReLOaD) u općini Vitez

21.6.2019.   Izvještaj o održanom II mentorskom sastanku u okviru Javnog poziva za predaju projektnih prijedloga u sklopu projekta Regionalni program lokalne demokratije na Zapadnom Balkanu (ReLOaD) u općini Vitez

10.6.2019.   Izvještaj o održanom mentorskom sastanku u okviru javnog poziva za predaju projektnih prijedloga u sklopu projekta Regionalni program lokalne demokratije na Zapadnom Balkanu (ReLOaD) u općini Vitez

7.6.2019.   Obavijest o rezultatima Javnog poziva koji je općina Vitez raspisala za NVO sektor u 2019.g.

7.6.2019.   POZIV za 17. sjednicu Općinskog vijeća Vitez

7.6.2019.   JAVNI POZIV za učešće u Programu pomoći u obavljanju pripravničkog staža

3.6.2019.   Čestitka povodom Bajrama