Objavljeno: 5.3.2019.

[POZIV] Uključite se u obilježavanje Dana općine Vitez

U povodu obilježavanja Dana Općine Vitez 28.04. Služba za društvene djelatnosti Općine Vitez poziva sve institucije, javne ustanove, udruge građana, mlade, sportske klubove i pojedince da se uključe u obilježavanje Dana općine Vitez koji će trajati od 15.04.-06.05.2019.g.

Svoje programe, projekte, kulturne, sportske i druge manifestacije i događaje trebaju prijaviti Službi za društvene djelatnosti putem protokola općine Vitez ili na email: katica.radman@opcinavitez.info

Sve prijedloge treba dostaviti najkasnije do 31.03.2019.godine nakon čega će Povjerenstvo za obilježavanje Dana općine izvršiti odabir i sačiniti program obilježavanja.

Općina će shodno mogućnostima proračuna sufinancirati određene programe i događaje.

Za dodatne informacije možete se obratiti na tel.: 718-224 ili email: katica.radman@opcinavitez.info