Objavljeno: 22.3.2019.

Poziv-Općina Vitez organizira radionicu na temu “Upravljanje projektnim ciklusom”

U cilju dobre pripreme organizacija civilnog društva za Javni poziv, općina Vitez organizira  radionicu za organizacije civilnog društva (OCD) sa područja općine na temu: “Upravljanje projektnim ciklusom”.
Radionica će se održati 26.03.2019.g. (utorak) u vremenskom intervalu od 09,00-15,00 sati u velikoj sali općine.
Cilj radionice je pružiti predstavnicima OCD dodatna znanja o upravljanju projektnim ciklusom kako bi mogli sa kvalitetno osmišljenim i napisanim projektnim prijedlozima aplicirati na  javni poziv ali i na pozive drugih, domaćih i međunarodnih donatora.
 
Općina Vitez je 13.03.2019.g. objavila samostalni Javni poziv za organizacije civilnog društva/nevladine organizacije i prijave se mogu poslati na adresu općine do 12.04.2019.g.Služba za društvene djelatnosti