Objavljeno: 2.5.2016.

ODRŽAN RUKOMETNI TURNIR ZA ŽENE


U Gradskoj sportskoj dvorani u petak je održan Rukometni turnir za žene. Turnir se održao u sklopu manifestacije Dani Općine Vitez, ali ujedno i obilježavanje 5. godina postojanja i rada Ženskog rukometnog kluba Vitez. Svi posjetitelji mogli su da uživaju u utakmicama dva dana. Održano je 15 utakmica gdje su se mogle vidjeli sve selekcije ŽRK SLAVIJA , RK TURBINA , ŽRK ISKRA GORICA I ŽRK VITEZ. U seniorskoj konkurenciji najuspješnije su bile rukometašice Turbine iz Jablanice, a u selekciji mlađih kadetkinja neprikosnovene su bile domaće djevojčice , kao i u selekciji igračica rođenih 2002/03. godine. U najmlađoj selekciji najviše su se pokazale rukometašice Turbine kao i veoma nadarena generacija ekipe Slavije.

Turnir je završen sa sljedećim poretkom:
Seniorke :
1. RK Turbina
2.ŽRK Vitez
3. ŽRK Iskra

Mlađe kadetkinje:
1. ŽRK Vitez
2. ŽRK Slavija
3 .ŽRK Iskra

Kategorija igračica rođenih 2002/2003 :
1. ŽRK Vitez
2. ŽRK Iskra
3 . RK Turbina

Kategorija igračica rođenih 2004/2005 :
1. RK Turbina
2. ŽRK Slavija
3. ŽRK Vitez