Objavljeno: 29.3.2019.

Javni poziv za Dan općine Vitez 2019

Općina Vitez u suradnji sa udrugama,institucijama te pojedincima i ove godine organizira veliku manifestaciju u povodu obilježavanja Dana općine Vitez koja će se održati 28. 4. 2019. g. (nedjelja) na Gradskom trgu u Vitezu.
Tim povodom pozivamo da nam se jave svi kreativci naše općine, ali i šire, koji se bave izradom rukotvorina, nakita, pletivom, decoupageom, slikanjem, proizvodnjom prirodnih proizvoda ili kozmetike, izradom cvjetnih aranžmana, pravljenjem ukusnih poslastica, izradom predmeta od drveta i slično.
Ukoliko želite imati svoj prodajni štand javite nam se i svoju prijavu i uplatu možete izvršiti na protokolu općine Vitez ili putem žiro računa.Prije uplate javiti se kontakt osobi Nataša Radeljić koja će vam dati daljnja uputstva.
Rok prijave je 15.4.2019.godine nakon čega će stručni tim odabrati sudionike i objaviti popis prihvaćenih kreativaca.  
Također,pozivamo da nam se na isti način jave i svi zainteresirani ugostitelji koji i ove godine žele ponudu na trgu obogatiti hranom i pićem, sokovima, kavom ili grickalicama, kako je to bio običaj i prethodnih manifestacija. 
Za sve informacije možete zvati :030/718 238 i 030/718 212 ili mail:natasa.radeljic@opcinavitez.info 
 
 
Radujemo se vašoj prijavi!