Objavljeno: 3.4.2019.

OBILJEŽAVANJE DANA OPĆINE VITEZ

Poštovani,
Općina Vitez u suradnji sa udrugama, institucijama i pojedincima, organizira veliku manifestaciju u povodu obilježavanja Dana Općine Vitez  koja će se održati 28.4. (nedjelja) na Gradskom trgu u Vitezu.
 
Taj dan planiramo niz aktivnosti i to:
-  izložba kreativnih štandova
-  nastup plesnih skupina i rekreativaca
-  zabava za najmlađe – djecu
-  defile svih sportskih klubova, kulturno umjetničkih društava i udruga koje djeluju
   na području općine Vitez 18,30 sati –polazak ispred  Gradske sportske dvorane
-  glazbeni koncert  sa početkom u 20,00 sati
-  vatromet i još mnogo drugih iznenađenja
 
Ovom prilikom pozivamo sve vas da se odazovete defileu sportskih klubova, udruga i udruženja u što većem broju (svih vaših uzrasta)  i to na način da sportski klubovi budu uniformirani u dresove i odjeću kluba kojeg predstavljate.
Općina će za sve prijavljene u defileu osigurati tablu sa natpisom na kojoj će biti ispisano  ime kluba, udruge/udruženja koju će nositi svaki predstavnik. Kulturno umjetnička društva molimo da se obuku u narodne nošnje.
Za sve ostale udruge i udruženja također molimo (po mogućnosti) da budu uniformirani shodno oblasti tj. djelatnosti koju predstavljaju.
Vaš dolazak  i sudjelovanje bit će potvrda i zahvala svima onima koji vas podržavaju u radu kao i prilika da se građani općine Vitez još jednom upoznaju o bogatstvu i raznolikosti  svih naših klubova, udruga/udruženja koja doprinose da život u našem gradu bude ljepši kvalitetniji i bogatiji.
Unaprijed zahvaljujemo za vašu suradnju!
 
Vašu potvrdu  dolaska  i broj članova molimo prijaviti najkasnije do 15.4. 2019.godine na email:
katica.radman@opcinavitez.info.ili tel: tel:718-224.
 
S poštovanjem,                                                                

POMOĆNIK NAČELNIKA
Marija Grabovac