Objavljeno: 9.4.2019.

J.U Dječji vrtić Vitez organizira Obavezni program predškolskog odgoja i obrazovanja u godini pred polazak u školu

Pozivaju  se zainteresirani roditelji djece da se jave za upis u Obvezni program predškolskog odgoja i obrazovanja u godini pred polazak u školu djeca koja nisu obuhvačena nekim vidom predškolskog odgoja i obrazovanja ( Programa predškole)  u trajanju od 150 sati. Projekt financira Ministarstvo obrazovanja, znanosti, kulture i športa i Općina Vitez. Prijave traju do 08.04  do 23.04 u prostorijama J.U Dječji vrtić. Realizacija programa počinje u ponedjeljak, 22. 04. u prostorijama vrtića u 17:00 sati
Djeca će kroz igru steći osnovno znanje i navike za uspješno uključivanje u dalje školovanje, uz iskusne odgajatelje i stručne djelatnike vrtića.
Na upis dostaviti kopiju rodnog lista za djete.
Više informacija možete dobiti u prostorijama vrtića ili na kontakt broj 030 711 424.

Preuzimanja:

Prijavnica za malu školu
 

 
                                                                                            Ravnateljica J.U Dječji vrić-Vitez
                                                                                                       Ljiljana Kovač,prof.