Objavljeno: 18.4.2019.

PRELIMINARNA RANG LISTA STIPENDISTA

Bez bodovanja općinsku stipendiju su dobili sljedeći studenti:
 
 

R.br. Prezime/ime oca/ime Godina
studija
Kategorija
1 FRLJIĆ/MARINKO/DAVID IV STUDENT INVALID-90%
2 LIVANČIĆ/ANTO/MATEJ IV STUDENT INVALID-100%
3 KAFADAR/NIKO/PAULINA I UČENIK GENERACIJE
4 KOLENDA/VLADO/MARIJA I UČENIK GENERACIJE
5 ALILOVIĆ/IVICA/ANA I UČENIK GENERACIJE
6 LJUBAS/DANKO/DARIO I UČENIK GENERACIJE
7 AHMIĆ/ELVEDIN/DŽENETA I UČENIK GENERACIJE
8 TRAKO/KADIR/AMINA I UČENIK GENERACIJE
9 HUREM/FUAD/AMINA I UČENIK GENERACIJE
10 BOŠNJAK/ŽELJO/IVANA I UČENIK GENERACIJE
 
 
Uz bodovanje općinsku stipendiju su dobili sljedeći studenti:
 
Kategorija A – studenti sa prosjekom ocjena 8,0 i više ili 3,5 i više
 

R.br. Prezime/ime oca/ime Prosjek
ocjena
Ekvivalent
prosjeka
Godina
studija
1 VUJICA/TRPIMIR/LANA 4,71 9,62 IV
2 MIŠKOVIĆ/ANTO/MIRNA 4,50 9,33 V
3 MARKOVIĆ/BRANKO/MIA 9,24 9,24 IV
4 MATIĆ/ZLATKO/KATARINA 4,35 9,13 III
5 MATOŠEVIĆ/MIRKO/IVONA 9,08 9,08 III
6 DRAGOZET/ZORAN/ANA 4,31 9,08 II
7 BOŠNJAK-MATIĆ/MIROSLAV/IVAN 4,29 9,05 II
8 JUKIĆ/ZORAN/VALENTIN 4,23 8,97 III
9 PEDLJAK/FAHRUDIN/AJLA 8,90 8,90 II
10 ĐOJA/RAFAIL/DORIS 8,90 8,90 II
11 ĐOTLO/MIRKO/NIKOLINA 8,88 8,88 IV
12 KOLAK/LJUPKO/LJUPKO 4,14 8,85 II
13 HUREM/BENJAMIN/AJLA 8,80 8,80 III
14 VULETA/NIKE/NIKOLINA 8,80 8,80 III
15 TOPALOVIĆ/DRAGAN/DUNJA 8,76 8,76 III
16 KRIŠTO/JOSIP/ANA 4,00 8,67 II
17 LJUBAS/FRANJO/IVA 4,00 8,67 IV
18 KRIŠTO/MIROSLAV/VANJA 8,65 8,65 IV
19 TATAREVIĆ/MIRSAD/LAMIJA 8,63 8,63 IV
20 PETROVIĆ/DRAGAN/MARTINA 3,97 8,63 V
21 ŽEPAČKIĆ/ANTO/IVANA 3,96 8,61 V
22 MLAKIĆ/GORAN/ANA 3,95 8,60 II
23 JERKOVIĆ/SLAVKO/PETAR 3,94 8,59 III
24 SARAJLIĆ/NUSRET/EKREM 8,56 8,56 II
25 DAMJANOVIĆ/SREĆKO/MARKO 3,90 8,53 V
26 BEŠIĆ/JASMIN/ALEMA 8,50 8,50 V
27 GREBENAR/TIHOMIR/MIHAELA 8,48 8,48 IV
 
 
Kategorija B – studenti deficitarnih zanimanja
 

R.br. Prezime/ime oca/ime Godina
studija
Zanimanje
1 BEGANOVIĆ/FAHRUDIN/BAKIR I DR. MEDICINE
2 LIVANČIĆ/IVICA/GABRIJELA II DR. MEDICINE
3 SANTAI/MILENKO/MAJA VI DR. MEDICINE
4 HASKIĆ/ZAJKO/ILMA I DR. MEDICINE
5 MUJEZINOVIĆ/EZHER/MUHAMED V DR. MEDICINE
6 HRUSTIĆ/NEDIM/SENAD I DR. MEDICINE
7 HUREM/ALADIN/AMILA II DR. MEDICINE
8 SALKIĆ/NURDIN/ALEMA IV ING. ELEKTROTEHNIKE
9 STOJAK/LJUBAN/DRAGANA III ING. ELEKTROTEHNIKE
10 PETROVIĆ/DRAGO/TAMARA V ING. ELEKTROTEHNIKE
11 HRUSTIĆ/ASIM/EMINA V ING. GRAĐEVINE
12 TRAKO/EMIR/HARIS III ING. GRAĐEVINE
13 ŠIPČIĆ/ENVER/ARNEL II ING. GRAĐEVINE
14 TUCO/SENAD/HANA IV ING. GRAĐEVINE
15 MATKOVIĆ/DRAGAN/MARIN II ING. GRAĐEVINE
16 PETRUŠIĆ/ANTO/DORIS I PROF. MATEMATIKE
17 MATOŠEVIĆ/IVO/MARIJA IV PROF. MATEMATIKE I INFORMATIKE
18 KRIŽANOVIĆ/PETAR/SVJETLANA V PROF. MATEMATIKE I INFORMATIKE
19 MARJANOVIĆ/STJEPAN/ANA IV PROF. FIZIKE
20 ALETIĆ-TARAHIJA/SAMIR/AMINA IV PROF. FIZIKE
21 PATKOVIĆ/NUSRET/MIHNET IV ING. MAŠINSTVA
22 MUJKANOVIĆ/SENAD/AHMED IV ING. MAŠINSTVA
23 REBIHIĆ/IBRAHIM/ALMEDIN I ING. MAŠINSTVA
24 BILJAKA/RUDO/MARKO I ING. MAŠINSTVA
25 DIZDAR/ELVEDIN/IRMA III ING. MAŠINSTVA
26 TARAHIJA/ZIJAD/HARUN IV ING. MAŠINSTVA
27 MLAKIĆ/MARIO/MARKO II ING. MAŠINSTVA
 
 
Kategorija C – studenti slabijeg socioekonomskog statusa
 

R.br. Prezime/ime oca/ime Godina
studija
Ukupni bodovi
1 SMAJIĆ/SAUDIN/MERJEMA I 95,00
2 MUJKANOVIĆ/SENAD/SELMA II 94,00
3 TOPOLJAK/ĐEMAL/LAMIJA I 93,00
4 TRAKO/MIRNES/AJLA I 92,00
5 ŠANTIĆ/DRAGAN/MIHAELA V 92,00
6 GELIĆ/VINKO/JOSIPA II 91,00
7 HASKIĆ/SENAIL/BERINA II 91,00
8 JAŠAREVIĆ/SENAD/RASEMA II 91,00
9 PETROVIĆ/MIROSLAV/MARIJA II 91,00
10 ĐOTLO/IVICA/MONIKA I 90,00
11 GELIĆ/VINKO/ANTONELA I 90,00
12 DAMJANOVIĆ/ZDENKO/BARBARA III 90,00
13 PALAVRA/MIRKO/DAJANA III 90,00
14 SALKIĆ/FARUK/AMINA IV 90,00
15 DRMIĆ/ZORAN/MIRNA V 89,00
16 BEŠO/EDIN/EMINA V 89,00
17 STOJAK/MIJO/IVANA II 89,00
18 PERIĆ/IVICA/MONIKA III 89,00
19 MARIĆ/SPOMENKO/LUKA IV 88,00
20 RAMIĆ/BENJAMIN/DŽENITA IV 88,00
21 MATOŠEVIĆ/MATO/IVA II 88,00
22 TRAKO/SMAJO/LEJLA IV 88,00
23 RAMLJAK/ANTO/DANIJELA IV 87,98
24 HRUSTIĆ/ZIJAD/MERIMA IV 87,98
25 MUJEZINOVIĆ/NIHAD/ELMA II 87,30
26 KRIŽANAC/JADRANKO/VALENTINA III 87,00
27 VULETA/NIKO/NIKOLINA III 87,00
28 MUJEZINOVIĆ/SEDIN/AMINA I 87,00
29 AHMIĆ/FAHRUDIN/SABAHUDIN III 87,00
30 KUREVIJA/JOZO/MONIKA III 87,00
31 SMAJIĆ/ESNAF/ANIDA III 87,00
32 PATKOVIĆ/SALKO/AMILA III 86,98
33 IVANOVIĆ/SLAVKO/IVANA II 86,00
34 JURČEVIĆ/ILIJA/FILIP III 85,01
35 PESKIĆ/SEFIR/LEJLA I 85,00
36 VARUPA/ESAD/AMEL I 84,98
37 STRINIĆ/ZORAN/INES III 84,76
38 VARUPA/NAHID/AMNA IV 84,05
39 TUCO/SENAD/ALMIN III 83,65
40 VULETA/BOŽO/KATARINA IV 79,50
41 ZVONAR/NEDELJKO/MARIJANA I 78,06
42 VARUPA/AMIR/SABINA III 77,47
43 KOLAK/JOZO/AUGUSTINA IV 75,83
44 PAVLOVIĆ/JOSIP/MONIKA III 75,26
45 RADOŠ/STIPO/MARIJA V 73,04
46 REBIHIĆ/MUZAFER/AMINA II 72,66
47 ĐOTLO/ŽIVKO/IVANA V 72,59
48 VARUPA/MIRSAD/HARIS I 72,05
49 ŽIGONJA/SEMIR/EDINA II 69,99
50 GREBENAR/PETAR/PAULA   68,48
51 PEZIĆ/EMSAD/SUMEJA II 66,50
52 BOBAŠ/STIPAN/JELICA V 65,63
53 FILIPOVIĆ/IVO/MARIO I 63,25
54 MURATOVIĆ/NEZIR/MERJEMA III 62,90
55 HASKIĆ/RAŠKO/ASIM II 59,07
56 MIŠKOVIĆ/ŽARKO/MARINA IV 57,64
 
 
Bez bodovanja općinsku stipendiju je dobilo 10 studenata.
Uz bodovanje općinsku stipendiju je dobilo 110 studenata i to:

  • Kategorija A – studenti sa prosjekom ocjena 8,0 i više ili 3,5 i više dobilo je 27 studenata (25% od ukupnog iznosa sredstava);
  • Kategorija B – studenti deficitarnih zanimanja dobilo je 27 studenata (25% od ukupnog iznosa sredstava);
  • Kategorija C – studenti slabijeg socioekonomskog statusa dobilo je 56 studenata (50% od ukupnog iznosa sredstava).
 
 
STUDENTI KOJI NISU OSTVARILI PRAVO NA OPĆINSKU STIPENDIJU:
 

R.br. Prezime/ime oca/ime Kategorija
na koju se
prijavljuje
Kategorija
na koju se
prebacuje
Prosjek
ocjena
Ekvivalent
prosjeka
Godina
studija
Zanimanje Bodovi za
socio-
ekonomski
status
Napomena
1 PETROVIĆ/FRANE/MAJA A B 3,69 8,25 II MAG. FARMACIJE   nije deficitarno za B
2 BOŠNJAK/IVAN/MARIN A C 3,57 8,09 V     nedostaje dokumentacija za kategoriju C
3 TORLIĆ/MUHEDIN/DANIJELA A C 3,50 8,00 II   49,54  
4 ZRNIĆ/ILIJA/DAJANA A C 3,36 7,81 II   35,16  
5 TAHIROVIĆ/ESIB/MEDINA A C 7,70 7,70 II   51,59  
6 PEJOVIĆ/DRAGAN/PETAR B B 7,88 7,88 III ING. INFORMATIKE    
7 ZLOTRG/SENAD/NEDIM B   6,80 6,80 II ING. INFORMATIKE    
8 GUDELJ/BORO/ANTONIO B       I ING. INFORMATIKE   nije naznačena kategorija prebacivanja
9 VARUPA/AMIR/MIRZAD B C     I PROGRAMER   nedostaje dokaz o primanjima
10 BOŠNJAK/IVO/ANA B C 3,06 7,41 III LOGOPED 32,94 Privredna banka Zagreb-žiro račun mora biti u KM
11 KAVAZOVIĆ/SEAD/BELMA B C 8,18 8,18 III STOMATOLOGIJA 44,64  
12 LJUBAS/FRANJO/ANTONELA B       I STOMATOLOGIJA   nije naznačena kategorija prebacivanja
13 VUJNOVIĆ/PERICA/MARKO B C     II RAČUNARSTVO 56,24  
14 MATIĆ/ZDRAVKA/FRANKA C B     I SANITARNI INŽINJER 57,31 nije deficitarno za B
15 CICVARA/SALIH/AJLA C       III TEK. INŽ. I DIZAJN 56,95  
16 BLAŽEVIĆ/MIRKO/AUGUSTIN C B     I RADIOLOG 55,89 nije deficitarno za B
17 MLAKIĆ/TOMISLAV/IVA C B     III BACH. EKONOMIJE 55,16 nije deficitarno za B
18 SMAJIĆ/SEDAD/MIRZA C       III   53,99  
19 ČERKEZ/ŽELJO/MARIJA C       III   53,95  
20 SPAHIĆ/ŠAĆIR/BELMA C       III   53,70  
21 ŠERBETIĆ/ZVONIMIR/SONJA C       II   53,47  
22 MIŠKOVIĆ/ANTO/IVAN C       I   51,34  
23 HRUSTIĆ/SEAD/AMRA C       II PROF. LIKOVNE
KULTURE
49,93  
24 MATKOVIĆ/BRANKO/MONIKA C       I   47,92  
25 HASKIĆ/ZIKRET/BELMIN C       I SPORTSKI MENADŽMENT 45,87  
26 BABIĆ/IVICA/MARTINA C       II   45,37  
27 GUDELJ/DRAGAN/KARLA C       III MENADŽMENT 44,39  
28 AHMIĆ/ABDULAH/ELVEDIN C       I ING. MAŠINSTVA 44,07  
29 GUDELJ/DRAGAN/STJEPAN C       II PODUZETNIŠTVO 43,39  
30 ŠAFRADIN/DRAGICA/BOJANA C       II FIZIOTERAPIJA 42,84  
31 OMAZIĆ/ZORAN/MARTINA C B     I PRIMJE. KEMIJA 42,72  
32 MATOŠEVIĆ/ZDRAVKO/IRENA C       V   42,37  
33 TRAKO/BAHRUDIN/BERINA C B     III BACH. EKONOMIJE 42,08 nije deficitarno za B
34 ZLOTRG/ESED/ZERINA C       I   41,63  
35 LUKIĆ/NIKICA/ANTONELA C       I SANITARNI INŽINJER 37,86  
36 LUKIĆ/NIKICA/LORENA C       I   37,86  
37 PATKOVIĆ/MUHEDIN/REFIJA C       I   37,17  
38 JUKIĆ/VLADO/LUKA C B     I BACH. INFORMACIJSKIH
ZNANOSTI
36,57  
39 ĐELILOVIĆ/ŠEMSUDIN/AMILA C       I   36,36  
40 GUDELJ/FRANJO/MARIJA C       I   33,51  
41 ŠANTIĆ/SREČKO/IVONA C B     II ING. PREHRAMBENIH
TEHNOLOGIJA
30,51 nije deficitarno za B
42 MUJEZINOVIĆ/NEDIM/BELMA C B           nepotpuna dokumentacija-potvrda o studiju nije ovjerena
43 KRIŽANOVIĆ/DRAGAN/LUKA C             nepotpuna dokumentacija-potvrda o studiju nije ovjerena
44 MATOŠEVIĆ/GORAN/ENA C B     III POLITOLOGIJA   nepotpuna dokumentacija
45 MARKOVIĆ/BRANKO/DUNJA C       IV     studentica starija od 25 godina
46 ŠAKIĆ/MIROSLAV/ANTON C       I     nepotpuna dokumentacija-potvrda o studiju nije ovjerena
47 ČEKO/FRANJO/MARINA C             nepotpuna dokumentacija
48 ADŽIĆ/MLAĐO/SVJETLANA C       I     nepotpuna dokumentacija
 
 
Pouka o pravnom lijeku: Žalbe se podnose na protokolu općine i to općinskom načelniku putem Povjerenstva/Komisije za stipendije u roku od 8 dana od dana objavljivanja Preliminarne rang liste na oglasnoj ploči Općine Vitez.
Obavijest o datumu i vremenu potpisivanja ugovora bit će objavljena na web stranici općine, oglasnoj ploči i na Radio Vitezu.
 
Ugovor o stipendiranju potpisuju studenti. Ukoliko studenti nisu u mogućnosti doći, moraju dati punomoć roditeljima ili punoljetnim članovima obitelji/porodice (potpisana i ovjerena punomoć) na osnovu koje roditelji ili punoljetni članovi obitelji/porodice mogu potpisati ugovor.
 
 
 

Povjerenstvo/Komisija za stipendije:
              Katica Iličić-Radman
              Zenaida Varupa
              Marina Alilović