Objavljeno: 2.5.2016.

ULJEPŠAJMO DAN OPĆINE VITEZ

Pod motom „Uljepšajmo dan Općine“, na gradskom trgu u Vitezu 28. travnja 2016. godine sa početkom u 9,00 sati održana je izložba radova i aktivnosti udruga i udruženja sa područja općine Vitez. Načelnik općine Vitez Advan Akeljić pozdravio je sve prisutne i otvorio izložbu.
Na izložbi je sudjelovalo 11 Udruga/udruženja  među kojima su :

SPORTSKI KLUB GOLUBOVA PISMONOŠA „GRABOVAC“ VITEZ

UDRUŽENJE GRAĐANA KLUB SPORTSKIH GOLUBOVA PISMONOŠA“ALFA“

UDRUŽENJE PČELARA „API VIT“  

UDRUŽENJE ŽENA“AHMIĆANKE“

UDRUŽENJE GRAĐANA „JAČANJE-ZURALIPE“

UDRUŽENJE GRAĐANA „SVJETLO“

UDRUŽENJE ZA MLADE“IZVOR MLADOSTI“

UDRUGA UMJETNIKA OPĆINE VITEZ“ARTIST“

HRVATSKO PLANINARSKO DRUŠTVO “VITEZ“

JU DOM ZDRAVLJA VITEZ

UČESNICI MALONOGOMETNOG TURNIRA SVIH OSNOVNIH ŠKOLA S PODRUČJA OPĆINE VITEZ 
 
Osim toga održano je i besplatno mjerenja šečera i tlaka, a svi posjetitelji mogli su također da se besplatno posluže kolačima na štandu udruženja Izvor mladosti Vitez. Učešće na izložbi uzele su i djevojke koje su izložile ručno izrađeni nakit za djecu, ali i odrasle čiji se radovi prate pod imenom  “Dugme“ radionica nakita i ručno rađene ogrlice od kože pod nazivom „Unikati Okica“
Izložba je zatvorena  simboličnim puštanjem golubova sa gradskog trga.

 
 

Ostale vijesti

11.7.2019.   Zapisnik sa drugog sastanka Foruma za građanske inicijative u Vitezu

11.7.2019.   Zapisnik sa prvog sastanka Foruma za građanske inicijative u Vitezu

11.7.2019.   Rang lista rezultata po javnom pozivu za organizacije civilnog društva u sklopu ReLOaD projekta za Općinu Vitez

10.7.2019.   Poziv za 18. sjednicu Općinskog vijeća Vitez

3.7.2019.   Rezultati procesa izbora predstavnika organizacija civilnog društva sa područja općine Vitez za učešće u evaluacionoj komisiji u Općini Vitezu (ReLOaD)

1.7.2019.   Informacija o završetku projekta „Ekonomsko osnaživanje socijalno i materijalno ugroženih osoba kroz proizvodnju u plastenicima“ za 2019 godinu

1.7.2019.   Saopštenje o izvođenju radova na rekonstrukciji raskrsnice na ulazu u Vitez

21.6.2019.   Poziv članovima organizacija civilnog društva za prijave za učešće u Povjerenstvu za evaluaciju u općini Vitez

21.6.2019.   Izvještaj o održanom III mentorskom sastanku u okviru Javnog poziva za predaju projektnih prijedloga u sklopu projekta Regionalni program lokalne demokratije na Zapadnom Balkanu (ReLOaD) u općini Vitez

21.6.2019.   Izvještaj o održanom II mentorskom sastanku u okviru Javnog poziva za predaju projektnih prijedloga u sklopu projekta Regionalni program lokalne demokratije na Zapadnom Balkanu (ReLOaD) u općini Vitez

10.6.2019.   Izvještaj o održanom mentorskom sastanku u okviru javnog poziva za predaju projektnih prijedloga u sklopu projekta Regionalni program lokalne demokratije na Zapadnom Balkanu (ReLOaD) u općini Vitez

7.6.2019.   Obavijest o rezultatima Javnog poziva koji je općina Vitez raspisala za NVO sektor u 2019.g.

7.6.2019.   POZIV za 17. sjednicu Općinskog vijeća Vitez

7.6.2019.   JAVNI POZIV za učešće u Programu pomoći u obavljanju pripravničkog staža

3.6.2019.   Čestitka povodom Bajrama