Objavljeno: 2.5.2016.

ULJEPŠAJMO DAN OPĆINE VITEZ

Pod motom „Uljepšajmo dan Općine“, na gradskom trgu u Vitezu 28. travnja 2016. godine sa početkom u 9,00 sati održana je izložba radova i aktivnosti udruga i udruženja sa područja općine Vitez. Načelnik općine Vitez Advan Akeljić pozdravio je sve prisutne i otvorio izložbu.
Na izložbi je sudjelovalo 11 Udruga/udruženja  među kojima su :

SPORTSKI KLUB GOLUBOVA PISMONOŠA „GRABOVAC“ VITEZ

UDRUŽENJE GRAĐANA KLUB SPORTSKIH GOLUBOVA PISMONOŠA“ALFA“

UDRUŽENJE PČELARA „API VIT“  

UDRUŽENJE ŽENA“AHMIĆANKE“

UDRUŽENJE GRAĐANA „JAČANJE-ZURALIPE“

UDRUŽENJE GRAĐANA „SVJETLO“

UDRUŽENJE ZA MLADE“IZVOR MLADOSTI“

UDRUGA UMJETNIKA OPĆINE VITEZ“ARTIST“

HRVATSKO PLANINARSKO DRUŠTVO “VITEZ“

JU DOM ZDRAVLJA VITEZ

UČESNICI MALONOGOMETNOG TURNIRA SVIH OSNOVNIH ŠKOLA S PODRUČJA OPĆINE VITEZ 
 
Osim toga održano je i besplatno mjerenja šečera i tlaka, a svi posjetitelji mogli su također da se besplatno posluže kolačima na štandu udruženja Izvor mladosti Vitez. Učešće na izložbi uzele su i djevojke koje su izložile ručno izrađeni nakit za djecu, ali i odrasle čiji se radovi prate pod imenom  “Dugme“ radionica nakita i ručno rađene ogrlice od kože pod nazivom „Unikati Okica“
Izložba je zatvorena  simboličnim puštanjem golubova sa gradskog trga.