Objavljeno: 13.5.2019.

Obavijest za poljoprivredne proizvođače

Obavještavamo poljoprivredne proizvođače, fizička i pravna lica sa područja općine Vitez  da je Federalno ministarstvo poljoprivrede, vodoprivrede i šumarstva pokrenulo je program za upis u Registar pčelara i pčelinjaka Federacije Bosne i Hercegovine na temelju Pravilnika o pčelarstvu ("Službene novine Federacije BiH", broj 31/18).
Na osnovu  Pravilnika o pčelarstvu, pčelari su dužni izvršiti upis u Registar pčelara i pčelinjaka F BiH. Zahtjev za upis se podnosi u Službi za poduzetništvo i lokalnio razvoj kancelarija za poljoprivredu. Krajnji rok je do 15. 5. 2019. godine.


Za sve dodatne informacije možete se obratiti u kancelariji broj 213. u Službi za poduzetništvo i lokalni razvoj Općine Vitez ili putem broja telefona 030 718 217, kontakt osobe Sivro Jusuf i Toljušić Robert.

                                                                                  
      

 
                                                                              POMOĆNIK NAČELNIKA
 

Muhamed Rebihić, dipl.ing.maš.