Objavljeno: 29.5.2019.

USPJEŠNO ZAVRŠEN PROJEKAT ''RASTIMO ZAJEDNO UZ KOŠARKU-ŠKOLOM KOŠARKE ZA ZDRAVO DJETINJSTVO''

U subotu  25.5.2019. godine u Gradskoj sportskoj dvorani uspješno je završen projekat :
''Rastimo zajedno uz košarku-Školom košarke za zdravo djetinjstvo'',kojeg je realizirala Udruga građana ''Prvi koš''.
Ovo je jedan od projekata koji je financiran od strane Europske unije i Općine Vitez a implementiran je u suradnji sa razvojnim programom ujedinjenih nacija(UNDP).
Projekat je obuhvatio 120 djece iz tri osnovne škole,Bila,Dubravica i Vitez(područna škola u Kruščici) i trajao je 8 mjeseci.
Pored znanja koja su dobili iz košarke djeca su dobila i nove prijatelje,sportsku opremu i zasigurno želju za ponovnim sudjelovanjem u ovakvim i sl.projektima.
Iskrene čestitke upučjemo rukovodstvu U.G.''Prvi Koš'' na čelu sa Igorom Bošnjakom na uspješnoj realizaciji projekta sa željom da nastavimo zajedničku suradnju i ubuduće na dobrobit cijele lokalne zajednice.

Služba za društvene djelatnosti