Objavljeno: 1.7.2019.

Saopštenje o izvođenju radova na rekonstrukciji raskrsnice na ulazu u Vitez

Radove na rekonstrukciji raskrsnice na ulazu u Vitez iz pravca Busovače izvodi izvođač radova “Ceste company” d.o.o. Kiseljak. Investitor je JP “Ceste Federacije BiH” d.o.o. Sarajevo. Izražavamo nezadovoljstvo dinamikom izvođenja radova i pozivamo odgovorne Investitora, Nadzor i Izvođača radova da ubrzaju izvođenje radova i da ako je moguće da radove izvode  kada je magistralna cesta manje opterećena saobraćanjem vozila.
Općina Vitez je i ranije izražavala nezadovoljstvo  dinamikom izvođenja radova te je dopisima koji su upućeni Investitoru, JP Cestama Federacije BiH, tražila od da se ubrza izvođenje radova i da se bolje planira dinamika izvođenja radova. Napominjemo da su radovi na rekonstrukciji raskrsnice započeli u mjesecu oktobru 2018. godine.


Služba za poduzetništvo i lokalni razvitak