Objavljeno: 25.9.2019.

Udruga „Volim Vitez“ izgradila i otvorila dječje igralište u Vitezu

Svečano, veselo i razigrano- na taj način je u Vitezu u Novom Naselju Kamenjače, na do jučer zapuštenoj lokaciji uz cestu koja vodi od naselja prema župnoj crkvi otvoreno igralište za djecu i mlade, ali i mjesto za odmor rekreativaca i druženje roditelja.
 
Udruga „Volim Vitez“ pokrenula je projekt uređenja spomenute površine te je u prošlim tjednima prostor očišćen, otpadni materijal prevezen na adekvatnu lokaciju te je gotovo 100 metara četvornih uređeno postavljanjem betonske galanterije, dječjeg mobilijara, koša za smeće i dva solarna led reflektora.
 
U nedjelju, u poslijepodnevnim satima igralište je i simbolično otvoreno dječjim igrama, a okupio se veliki broj djece i roditelja koji nisu skrivali zadovoljstvo. „U našem naselju, koje je novo i izgrađeno u proteklih dvadesetak godina nedostajao je ovaj sadržaj te će zasigurno kvaliteta života naših najmlađih biti bolja“, kazao je za medije stanovnik naselja i sudionik projekta Dejan Vučenović.
 
Igralište su otvorili predstavnici Udruge Volim Vitez, Stjepan Alilović, Jakov Križanović, Nikola Šarić i projektant dječjeg igrališta dia. Nataša Križanović, te Mario Brkan. Iz Udruge Volim Vitez poručili su kako se zahvaljuju partnerima realizacije projekta i to Općini Vitez, Ministarstvu raseljenih osoba i izbjeglica F BiH i JKP „Vitkom“.
Ostale vijesti

23.9.2021.   Poziv na javnu raspravu - izdavanje prethodne vodne suglasnosti

17.9.2021.   VIVA FILM FESTIVAL OD 22.09 - 26.09.2021

17.9.2021.   J A V N I P O Z I V za učešće u javnoj raspravi za dodjelu koncesije za izvorište vode za piće “Sedra” u naselju Lupac

16.9.2021.   Promocija druge faze projekta“Jačanje uloge mjesnih zajednica u BiH“ i novoodabranih partnerskih jedinica lokalne samouprave

14.9.2021.   Obavijest o održavanju prezentacije trase brze ceste kroz PC-96 Vitez

11.9.2021.   JKP «VITKOM» d.o.o. Vitez raspisuje JAVNI OGLAS za prijem u radni odnos na neodređeno vrijeme

6.9.2021.   Čestitka za početak nove školske godine

2.9.2021.   J A V N I O G L A S za prijem namještenika u radni odnos na neodređeno vrijeme

31.8.2021.   Načelnik općine Jakšić iz Republike Hrvatske sa suradnicima posjetio Općinskog načelnika

30.8.2021.   ŠAHOVSKI KLUB VITEZ 2013 POBJEDNIK PRVENSTVA ŠAHOVSKOG SAVEZA HERCEG BOSNE

23.8.2021.   IZMJENA I PRODUŽENJE TRAJANJA JAVNOG POZIVA ZA PRIKUPLJANJE ZAHTJEVA ZA ODOBRAVANJE SREDSTAVA ZA POTICAJ PRIVREDI OPĆINE VITEZ ZA 2021.GODINU

11.8.2021.   INFORMACIJA o sufinansiranju i implementaciji projekta rekonstrukcije gradske kanalizacione mreže (urbani dio grada)

18.8.2021.   JAVNI POZIV ZA PRIKUPLJANJE ZAHTJEVA ZA ODOBRAVANJE SREDSTAVA ZA POTICAJ PRIVREDI OPĆINE VITEZ ZA 2021. GODINU

4.8.2021.   JAVNI POZIV ZA OSTVARIVANJE PRAVA NA POTICAJ U POLJOPRIVREDNOJ PROIZVODNJI NA PODRUČJU OPĆINE VITEZ ZA 2021. GODINU

29.7.2021.   Uručene plakete i priznanja Općine Vitez