Objavljeno: 18.10.2019.

Općinski načelnik primio članove Udruženja za mlade- ”Izvor mladosti”

Dana 17.10.2019.godine, načelnik općine Vitez, Tomislav Bošnjak- Matić  primio je članove “Udruženja za mlade- Izvor mladosti”. Ovom prilikom, članovi su detaljno prezentirali sve dosadašnje realizirane aktivnosti udruženja. Tema razgovora na sastanku bila je buduća realizacija zamišljenog projekta “Izgradnja dječijeg igrališta”, a koji je u svojoj pripremnoj fazi. Realizacija istog planirana je u krugu Osnovne škole Vitez, područnog odjela Kruščica u istoimenoj mjesnoj zajednici. Projekt je od velike važnosti za djecu i mlade spomenutog područja kao i cjelokupne lokalne zajednice.
Po završetku razgovora, članovi udruženja uručili su prigodnu zahvalnicu načelniku za cjelokupnu dosadašnju uspješnu suradnju , a posebice istaknuli zahvalnost za suradnju u svim humanitarnim aktivnostima koje su realizirane kroz protekli period. Načelnik je ukazao na  potrebu obostrane suradnje i obećao nastavak pozitivne priče kako sa spomenutom nevladinom organizacijom tako i ostalima. Također, naglasio je izrazitu zahvalnost za mlade ljude koji se zalažu za dobrobit svoje lokalne zajednice, pohvalio njihove ideje i zamisli te dao punu podršku za sve buduće aktivnosti. 
 
 
 

 Služba za društvene djelatnosti

 

Ostale vijesti

12.2.2020.   J A V N I K O N K U R S za prijem pripravnika sa visokom stručnom spremom u općinski organ uprave Općine Vitez

11.2.2020.   Informacija o nastavku projekta rekonstrukcije vodovodne mreže BP Petrol-Ahmići, općina Vitez

11.2.2020.   Karate klub "Ipon" Vitez uručio zahvalnicu načelniku

31.1.2020.   JAVNI OGLAS za prijem u radni odnos na određeno i neodređeno vrijeme - JKP «VITKOM» d.o.o. Vitez

29.1.2020.   Poziv na predavanje "Ishrana muznih grla"

28.1.2020.   POZIV RODITELJIMA/SKRBNICIMA DJECE OBVEZNIKA PREDŠKOLSKOG PROGRAMA KOJA SU UPISALI DJECU U PROGRAM PRED ŠKOLU U J.U DJEČJI VRTIĆ- VITEZ

27.1.2020.   J A V N I O G L A S za prijem namještenika u radni odnos na neodređeno vrijeme

22.1.2020.   ODLUKA o izboru kandidata za dodjelu sredstava za podršku poljoprivredi u 2019 godini

21.1.2020.   Javna ustanova DOM ZDRAVLJA VITEZ raspisuje JAVNI OGLAS za prijem u radni odnos doktora medicine

21.1.2020.   OBAVIJEST ZA AŽURIRANJE PODATAKA U RPG I RK BAZI

20.1.2020.   J A V N I P O Z I V Izbjeglicama iz Bosne i Hercegovine, raseljenim osobama u Bosni i Hercegovini i povratnicima u Federaciju Bosne i Hercegovine

17.1.2020.   JAVNI OGLAS za izbor kandidata za dodjelu specijalizacije - JU Dom zdravlja Vitez

16.1.2020.   NATJEČAJ za dodjelu studentskih stipendija za školsku 2019./2020. godinu

7.1.2020.   V O D I Č ZA PRISTUP INFORMACIJAMA U OPĆINI VITEZ

6.1.2020.   Neka najradosniji hrišćanski praznik Božić donese radost, mir i sreću