Objavljeno: 18.10.2019.

Općinski načelnik primio članove Udruženja za mlade- ”Izvor mladosti”

Dana 17.10.2019.godine, načelnik općine Vitez, Tomislav Bošnjak- Matić  primio je članove “Udruženja za mlade- Izvor mladosti”. Ovom prilikom, članovi su detaljno prezentirali sve dosadašnje realizirane aktivnosti udruženja. Tema razgovora na sastanku bila je buduća realizacija zamišljenog projekta “Izgradnja dječijeg igrališta”, a koji je u svojoj pripremnoj fazi. Realizacija istog planirana je u krugu Osnovne škole Vitez, područnog odjela Kruščica u istoimenoj mjesnoj zajednici. Projekt je od velike važnosti za djecu i mlade spomenutog područja kao i cjelokupne lokalne zajednice.
Po završetku razgovora, članovi udruženja uručili su prigodnu zahvalnicu načelniku za cjelokupnu dosadašnju uspješnu suradnju , a posebice istaknuli zahvalnost za suradnju u svim humanitarnim aktivnostima koje su realizirane kroz protekli period. Načelnik je ukazao na  potrebu obostrane suradnje i obećao nastavak pozitivne priče kako sa spomenutom nevladinom organizacijom tako i ostalima. Također, naglasio je izrazitu zahvalnost za mlade ljude koji se zalažu za dobrobit svoje lokalne zajednice, pohvalio njihove ideje i zamisli te dao punu podršku za sve buduće aktivnosti. 
 
 
 

 Služba za društvene djelatnosti