Objavljeno: 15.11.2019.

''BOŽIĆ U VITEZU 2019.'' - JAVNI POZIV KREATIVCIMA I UGOSTITELJIMA

Općina Vitez u suradnji sa udrugama,institucijama,poduzećima i pojedincima organizira Božić u Vitezu 2019.koji će biti u dane 20. i 21.prosinca na gradskom trgu u Vitezu.

Također pozivamo sve zainteresirane ugostitelje da svojom ponudom ,hranom, kuhanim vinom,toplim napitcima,pecivima i dr. obogate ovaj božićni ugođaj.

Napominjemo da pravo sudjelovanja imaju samo prijavljeni.

Pozivamo i sve vas, ljude dobre volje,  koji na bilo koji drugi način možete dati svoj doprinos i podršku da nam se priključite, kako bi Božić u Vitezu i ove godine bio lijep i veseo kao i prethodnih godina.

Javni poziv je otvoren do 30.11.2019. godine, nakon čega  će povjerenstvo donijeti konačnu odluku o sudionicima.
Svoje prijave možete slati na mail :natasa.radeljic@opcinavitez.info ili doći osobno u općinu kod Nataše Radeljić ili Danijele Vukadinović.
Za sve dodatne informacije zvati:030/718-238 Nataša Križanović(Radeljić) i 030/718-233 Danijela Vukadinović

Radujemo se vašoj prijavi!