Objavljeno: 5.12.2019.

Otvoreno dječje igralište

Povodom realizacije projekta „Rekonstrukcija dječjeg igrališta“  u Vitezu, danas je s početkom u 12:00 sati organizirano malo, svečano otvaranje rekonstruiranog dječjeg igrališta u znak zahvalnosti svima koji su pridonijeli realizaciji projekta i time primamili osmjehe, vesele povike i sreću onih na koje se to najviše odnosi, a to su naši najmlađi članovi društva, djeca.
 
Ovaj projekt, odnosno Rekonstrukciju dječjeg igrališta  financira  Razvojni program Ujedinjenih nacija u BiH, a sufinancira općina Vitez. Današnje rekonstrirano dječje igralište otvorili su donatori, u ime donatora gospođa Sanja Bokun , u ime općine načelnik Tomislav Bošnjak-Matić zajedno sa članovima Udruge za djecu s teškoćama u razvoju „Betanija“ iz Viteza koji i realiziraju ovaj projekt.  
Kako smo ove godine bili mnogo dobri posjetio nas je i Djeda Mraz (Djedica kako ga zovemo od milja J) i za svu djecu pripremio je malo slatkiša.
Nakon službenog dijela programa upriličeno je osvježenje na koje su pozvani svi kojima su obveze to dopustile.
 
 
Uvijek se veselimo pozitivnim pričama, te se nadamo da je ovo samo početak jedne od mnogih.
 
 

SLUŽBA ZA DRUŠTVENE DJELATNOSTI