Objavljeno: 13.12.2019.

PRAVILNIK ZA KORIŠTENJE USLUGA NA KLIZALIŠTU „LEDENA ČAROLIJA” U VITEZU

Pokrenut po uzoru na slična događanja u gradovima poput Beča ili Zagreba, ova Ledena čarolija je ipak posebna - viteška. Skladno smještena na u centru grada na Gradskom trgu, obogaćena brojnim sadržajima, svakodnevnim programima i okružena raznovrsnom ugostiteljskom ponudom, Ledena čarolija pruža potpun doživljaj blagdana svim generacijama.

Dobro došli u Vitez!

RADNO VRIJEME KLIZALIŠTA

PONEDJELJAK - PETAK: 16:00 – 22:00
SUBOTA: 15:00 – 22:00
NEDJELJA: 15:00 – 22:00
*O izmjenama radnog vremena organizator će na vrijeme obavijestiti javnost putem medija

CJENIK KLIZALIŠTA

Besplatno za sve posjetitelje

KONTAKT ZA MEDIJE

Slobodno nas kontaktirajte za sve upite oko programa i snimanja u Ledenoj čaroliji
e-mail:info@opcinavitez.info

PRAVILNIK ZA KORIŠTENJE USLUGA NA KLIZALIŠTU „LEDENA ČAROLIJA” U VITEZU

Ovaj pravilnik o korištenju donosi i izrađuje Općina Vitez u daljnjem tekstu -Upravitelj

1. Korisnici klizališta moraju obavezno ostavljati svoju obuću urednom.
  2. Klizalište se prilikom klizanja koristi prema uputama osoba zaduženih za pružanje osnovne obuke klizanja, red klizanja i koordinaciju.
  3. Upravitelj klizališta ne odgovara za osobne stvari ostavljene na prostoru za presvlačenje.
  4. Svi korisnici koriste klizalište na vlastitu odgovornost.
  5. Malodobna djeca do 6 godina starosti koriste usluge klizanja uz pratnju staratelja.
  6. Svi korisnici moraju imati na rukama skijaške rukavice ili minimalno vunene rukavice.
  7. Na klizalištu je zabranjen ulaz osobama pod utjecajem alkohola.
  8. Na klizalište nije dozvoljeno unošenje ostalih predmeta.
  9. Strogo je zabranjeno bacanje predmeta na podlogu klizališta.
  10. Na klizalištu nije dozvoljeno pušenje.
  11. Na podlozi klizališta nije dozvoljeno konzumiranje pića, već na za to predviđenom mjestu.
  12. Radno vrijeme klizališta propisuje Upravitelj i može ga mijenjati.
  13. Svim osobama koje se ne ponašaju primjereno i prema uputama Upravitelja bit će zabranjen pristup klizalištu.
  14. U slučaju vremenskih nepogoda ili drugih nepovoljnih situacija koje ugrožavaju nesmetan rad i sigurnost korisnika na klizalištu, Upravitelj ima pravo privremeno zatvoriti klizalište.

RAZNO

• Molimo klizače da u Ledenu čaroliju dođu 20 minuta prije termina u kojem žele klizati, kako bi imali dovoljno vremena za odabir klizaljki i presvlačenje. Termini klizanja traju 30 minuta.
  • Dostupne su veličine klizaljki od broja 26 do broja 45.
  • Jedine dopuštene torbe na ledu su ruksaci.
  • Ugostiteljska ponuda u Ledenoj čaroliji je dostupna svima.
  • Klizači mogu koristiti vlastite klizaljke, no organizator zadržava mogućnost ne odobravanja ulaska na led ako procjeni da klizaljke nisu odgovarajuće. Isto tako, uporaba vlastitih klizaljki nema utjecaja na termin klizanja.
  • Klizalište radi u gotovo svim vremenskim uvjetima. Molimo ponesite odjeću prikladnu boravku na otvorenom.
  • Za izgubljene i oštećene stvari ne odgovaramo. Informacije o izgubljenim, a pronađenim stvarima mogu se dobiti na: E-mail:info@opcinavitez.info ili na licu mjesta.