Objavljeno: 20.12.2019.

Obavijest kandidatima koji su se prijavili na Javni oglas za prijem u radni odnos u JKP“Vitkom“ d.o.o. Vitez

Obavještavamo kandidate koji su se prijavili na  Javni oglas za prijem  u radni odnos na određeno i neodređeno vrijeme u JKP“Vitkom“ d.o.o. Vitez i ispunjavaju uvjete oglasa objavljenog dana 06.12.2019. godine da su termini pismenog i usmenog (intervju) djela ispita raspoređeni:
 

  1. Usmeni dio ispita (intervju) za kandidate koji su se prijavili na Javni oglas za radno mjesto 1. Pomoćni djelatnik i 2. Radnik na sortiranju i odvajanju komunalnog otpada  održat će se 23.12.2019 godine u 14:00h u službenim prostorijama JKP“Vitkom“ d.o.o.Vitez.
 
  1. Pismeni dio ispita za kandidate koji su se prijavili na Javni oglas za radna mjesta 3. Vozač specijalnog vozila i 4. Tajnica u službi za pravne i opće poslove održat će se u 23.12.2019.godine u 12:00 h u službenim prostorijama JKP“Vitkom“d.o.o. Vitez. O usmenom dijelu ispita (intervju) kandidati će biti  usmeno obaviješteni prije početka  pismenog dijela ispita.
 
  • Kandidati su obavezni doći u zakazano vrijeme i sa sobom ponijeti identifikacioni dokument.
  • Pismeni ispit sastoji se od  pitanja kojima se provjerava poznavanje poslova radnog mjesta na koje se kandidat prijavljuje, te pitanja iz oblasti: zakonskih okvira djelovanja poduzeća, zaštite na radu i općeg znanja.
 
 
Spisak kandidata koji su uspješno zadovoljili uvjete dostavljene dokumentacijom te dalje ulaze u procesni izbor:

  1. Pomoćni djelatnik: Tahirović Fadil, Tahirović Alen, Šuvalić Alen, Behadil Kučuković
  2. Radnik na sortiranju i odvajanju komunalnog otpada: Mujo Ramulj, Dražen Lukačević
  3. Vozač specijalnog vozila: Dejan Mlakić, Jozo Bošnjak
  4. Tajnica u Službi za opće i pravne poslove: Samra Imamović, Emina Škaljo, Arnela Čingić, Brigita Livančić
 
 
Povjerenstvo za izbor po Javnom oglasu za prijem zaposlenika objavljenom dana 06.12.2019. godine