Objavljeno: 28.1.2020.

POZIV RODITELJIMA/SKRBNICIMA DJECE OBVEZNIKA PREDŠKOLSKOG PROGRAMA KOJA SU UPISALI DJECU U PROGRAM PRED ŠKOLU U J.U DJEČJI VRTIĆ- VITEZ

Pozivaju  se  roditelji djece koja su upisana u PROGRAM PREDŠKOLSKOG ODGOJA u J.U Dječji vrtić Vitez po pozivu od 23.09.2019godine ,da dostave lječnička uvjerenja djece koja su polaznici predškolskog programa .
  Obvezni program predškolskog odgoja u 2020  školskoj  godini namjenjen je djeci koja će od 1.lipnja 2020 godine navršiti šest godina života i koji nisu pohađala neku od predškolskih ustanova u godini pred polazak u školu, a upisana su  u J.U Dječji vrtuć Vitez. Roditelj/skrbnik dužan je odvesti dijete-polaznika neposredno pred početak Programa predškole na lječnički pregled u dom zdravlja.Lječnički pregled  obvezan je za sve polaznike koji su upisani - Program predškole   u J.U Dječji vrtić Vitez
Lječnička  uvjerenja  dostaviti u J.U Dječji vrtić Vitez do 2.3.2020 godine.
PROGRAM OBVEZNOG PREDŠKOLSKOG OBRAZOVANJA I ODGOJA POČINJE OD 03.03.2020 ( utorak)  godine u periodu od 16:45
UTORAK 03.03.2020 u  16:45 – doček djece i roditelja u holu vrtića!!!!!
Djeca će kroz igru steći osnovno znanje i navike za uspješno uključivanje u dalje školovanje, uz iskusne odgajatelje i stručne djelatnike vrtića.
Više informacija možete dobiti u prostorijama vrtića ili na kontakt broj 00387 30 711 424.
                                                                              

                                                                                            Ravnateljica J.U Dječji vrić-Vitez
                                                                                                       Ljiljana Kovač,prof.